Rol arkadaşlarının neden katılmadığıyla ilgili konuşan Tuba Büyüküstün "Murat'ın seti var, Serkan da Amerika'da" ifadelerini kullandı. Murat Boz, Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Serkan Altınorak, Rıza Kocaoğlu ve Boncuk Yılmaz'ın başrolünde beraber yer aldığı Zeytin Ağacı, 11 Temmuz'da yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz akşam yapılan galaya Murat Boz ve Serkan Altınorak'ın katılmaması düşündürdü.

Murat Boz Zeytin Agaci Dizisinin Galasina Katilmadi-1

Kadir Ezildi evlenme teklifi ezber bozdu! Türk filmi tadında kalpleri ısıttı Kadir Ezildi evlenme teklifi ezber bozdu! Türk filmi tadında kalpleri ısıttı

İŞLERİ SEBEBİYLE KATILAMADILAR

Şıklık yarışının yaşandığı gecede Seda Bakan ile Tuba Büyüküstün göbek dekolteli siyah elbiseleriyle adeta göz kamaştırdı. Galada basın mensuplarının sorularını cevaplayan Tuba Büyüküstün, dizideki erkek partnerleri Murat Boz ile Serkan Altınorak'ın neden katılmadığıyla ilgili 2. Sayfa'ya yaptığı bir açıklamada "Murat'ın konseri var. Serkan'ın da Amerika'da olması gerekiyordu. Şu an Serkan uyuyordur büyük ihtimalle" ifadelerini kullandı. Rıza Kocaoğlu da "Murat'ın yanından geliyorum Çeşme'den hepinize selamı var" dedi.

Murat Boz Zeytin Agaci Dizisinin Galasina Katilmadi-2

MURAT BOZ HAKKINDA

Murat Boz 7 Mart 1980’de dünyaya gelmiştir, Türk şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncudur. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Karadeniz Ereğli, Zonguldak'ta tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşmiştir. 1999'da İstanbul Bilgi Üniversitesi'ni kazanmıştır, bu okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde eğitimine devam etmiştir. Aynı yıllarda başta Tarkan olmak üzere birçok şarkıcıya vokalistlik yapmıştır.