Süper Lig devleri Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın ardından Galatasaray’a transfer olan Michy Batshuayi, yeni sezonda sarı kırmızılı formayı terletecek. Yıldız golcünün Galatasaray’a transferi spor manşetlerinde geniş yer bulmuş ve sosyal medyada da epey konuşulmuştu. Sarı kırmızılı kulübe imzayı atan Batshuayi’den olay açıklamalar geldi. Belçikalı futbolcunun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama Beşiktaş ve Fenerbahçeli taraftarları kızdırdı.

BATSHUAYI GALATASARAY’DA

EURO 2024 final maçı için heyecan dorukta! Şampiyon belli oluyor EURO 2024 final maçı için heyecan dorukta! Şampiyon belli oluyor

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Michy Batshuayi, ezeli rakip Galatasaray’a transfer oldu. Galatasaray, Batshuayi’yi 3 yıllığına renklerine bağladı. Ses getiren bu transferin ardından gözler Batshuayi’ye çevrilirken Belçikalı yıldızdan çok konuşulan bir açıklama geldi. Yeni sezonda Galatasaray formasıyla sahalarda olmaya hazırlanan Batshuayi, ‘Kalbimde önemli bir yere sahip olan bu şehirde kalmaktan, en başarılı kulübün renklerini giymekten mutluyum.’ dedi.

Michy Batshuayi Galatasaraya Imzayi Atar Atmaz Oyle Bir Aciklama Yapti Ki Ezeli Rakipler Ci-1BATSHUAYI: DİK DURUYORUM VE GURURLUYUM

Fenerbahçe serüvenini noktalayan ve bir başka Süper Lig ekibi Galatasaray’a transfer olan Mich Batshuayi, resmi imzayı attıktan sonra sosyal medya hesabı üzerinden yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamasında İstanbul’a olan hayranlığından da bahseden Batshuayi, kariyerindeki yolculuğuna Galatasaray’da devam etmeye karar verdiğini söyledi ve kararının ve imzasının getirdiği ağırlığın farkında olduğunu vurgulayarak; ‘Dik duruyorum ve gururluyum. Kim olduğumu ve nereden geldiğimi unutmuyorum. Ama nereye gideceğimi de çok iyi biliyorum. Kalbimde önemli bir yere sahip bu şehirde kalmaktan, en başarılı kulübün renklerini giymekten mutluyum. Ve bu başarı geleneğinin sürmesi için her şeyi yapacağım. Batsman Rams Park’ta, yakında tüm ekranlarda!’ ifadelerine yer verdi.