Fernwood Tonight ve Roseanne, Sabrina the Teenage Witch ve Arrested Development dizileriyle tanınan ünlü oyuncu Maggiel Mull, 80 yaşında hayata gözlerini yumdu. ABD'li sanatçının kızı Maggiel Mull, sosyal medyada üzücü haberi duyurarak babasının uzun bir hastalıkla mücadele ettikten sonra öldüğünü açıkladı.

Adriana Lima'nın 15 yaşında ki kızı model oluyor Adriana Lima'nın 15 yaşında ki kızı model oluyor

Martin Mull Hayatini Kaybetti-1
Ünlü oyuncunun kızı Maggiel Mull, "Aklınıza gelebilecek her yaratıcı disiplinde mükemmel olmasıyla tanınıyordu. Bu şakayı komik bulurdu. Hiçbir zaman komik olmaktan vazgeçmezdi. Babam; eşi, kızı, arkadaşları, iş arkadaşları, meslektaşları, komedyenler ve müzisyenler tarafından derinden özlenecek." dedi. Martin Mull ile Sabrina setinden fotoğraflarını yayınlayan Melissa Joan Hart ise eski rol arkadaşına "Huzur içinde yat dostum. İnanılmaz Martin Mull (Müdür Kraft), ebedi istirahatine bizi terk etti. Ailesine ve arkadaşlarına en derin taziyelerimi sunuyorum. Evimde asılı olan Martin Mull sanat eserine değer vermeye devam edeceğim!" ifadelerini kullandı.

Martin Mull Hayatini Kaybetti-2
MARTİN MULL KİMDİR?

Martin Eugene Mull 18 Ağustos 1943 doğumludur. Müzisyen ve ressam olarak katkılarda bulunan Amerikalı bir komedi oyuncusuydur. Mull, Mary Hartman, Mary Hartman , yan ürünü Fernwood 2 Night ve ardından America 2 Night ile ekranda görünürlük kazanmıştır. Diğer önemli rolleri arasında 1985 yapımı Clue filmindeki Albay Mustard, Roseanne'deki Leon Carp, Sabrina the Teenage Witch'teki Willard Kraft, Danny Phantom'daki Vlad Masters / Vlad Plasmius ve Arrested Development'taki Gene Parmesan yer almıştır. Two and a Half Men'de uyuşturucu kullanan, esprili eczacı Russell rolünü tekrarlayan bir rolü vardır.