London Has Fallen Türkçe adı ile Londra Düştü yönetmenliğini Babak Najafi’nin yapmış olduğu aksiyon türünde Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Bulgaristan ortak yapımı bir film özelliğine sahiptir. Filmin oyuncuları ve oynadıkları roller ise şöyledir:
Gerrard Butler: Mike Banning        Aaron Eckhart: Benjamin Asher     

Morgan Freeman: Allan Trumbull    Angela Bassett: Lynn Jacobs

Charlotte Riley: Rolü bilinmiyor        Jackie Earle Haley: Deputy Chief Mason

Radha Mitchell: Leah            Melissa Leo: Secretary of Defense Ruth McMillian

Filmin hikayesi ise şöyle: 
Mike Banning ABD Başkanını global tehditlere karşı koruyan çok önemli güvenlik şeflerinden birisidir. Fakat Mike Banning’i artık bu görevden de daha zor bir görev bekliyor. Banning’i bekleyen görev İngiltere’de terörist faaliyetlerinin yer aldığı bir sınav.

Ünlü komedyen Ata Demirer, Cumhurbaşkanlığı seçimi için Bozcaada’da oyunu kullandı Ünlü komedyen Ata Demirer, Cumhurbaşkanlığı seçimi için Bozcaada’da oyunu kullandı

İlk filmi oldukça beğenilen filmin devam niteliğindeki bu filmin başrollerini yine Gerard Butler ve Aaron Ecklhart paylaşmakta. London Has Fallen IMDB ‘de henüz puanlanmamış. Çünkü daha vizyona girmeyen film 4 Mart 2016’da ülkemizde vizyona girecek filmler arasnda olacak. London Has Fallen fragmanı izlemek için isterseniz internette araştırma yapabilirsiniz. İsterseniz de sitemizden fragmanına kolayca ulaşabilir ve beğenirseniz de London Has Fallen full izle yebilirsiniz. Şimdiden hepinize keyifli seyirler dilerim, en kaliteli en hızlı ve tamamen ücretsiz filmler için bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim, iyi günler dilerim. Keyifli seyirler.