Şarkılarıyla adından sık sık söz ettiren melankoli kraliçesi Lana Del Rey değişimiyle gündem olmaya devam ediyor. Birkaç ay önce Malibu Chili Cook-Off festivaline katılım sağlayan Lana Del Rey, aldığı kilolar sebebiyle günlerce zorbalığa maruz kaldı. O dönem çirkin yorumlara cevap veren şarkıcı "Hadi ama hepimiz depresif olduğumuz günlerde bizi mutlu edecek bir sürü abur cubur tüketiyoruz. Çıkılması oldukça zor bir depresyon süreci yaşadım ve aynı dönem ilişkim de bittiği için beni mutlu edecek bir sürü yemek yedim. Evet kilo aldım fakat bunlar beni mutsuz edecek kilolar değiller. Lütfen artık vücudum hakkında yorum yapmayın" ifadelerini kullanmıştı.

Lana Del Rey Kilolari Yuzunden Zorbalaninca 25 Kilo Verdi-1

Lana Del Rey bu sözlerin ardından da bir hayli zorbalığa maruz kalmıştı. Aylar sonra ise şarkıcının değişimi gündem oldu. 25 kilo veren Rey'in nasıl zayıfladığı merak konusu olurken son dönemde hem ülkemizde hem de dünyada sık kullanılan zayıflama hapını tercih ettiği de ileri sürülmüştü. Son hallerini yayınlayan Lana Del Rey bu ilaca gönderme yapılan yorumlara maruz kalmıştı. Fakat güzel isim nasıl zayıfladığına dair bir açıklama yapmadı.

Neslim ve İnanç Güngen tutuklandı Neslim ve İnanç Güngen tutuklandı

Lana Del Rey Kilolari Yuzunden Zorbalaninca 25 Kilo Verdi-2
LANA DEL REY KİMDİR?
Elizabeth Woolridge Grant 21 Haziran 1985, New York City'de hayata gözlerini açmıştır. Sahne adıyla Lana Del Rey, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır.  Lana Del Rey ilk olarak 15 yaşında New York'taki kulüplerde şarkı söylemeye başlamıştır. 22 yaşında 5 Points Records ile ilk anlaşmasını yapmıştır ve Haziran 2010 tarihinde Lana Del Rey A.K.A. Lizzy Grant isimli albümünü yayınlamıştır.