Grup üyeleri Salman Tin ile Bilge Kağan Etil'in sosyal medyada hesaplarından birbirini silmesi akıllara grubun dağıldı mı sorusunu getirdi. Salman Tin ve Bilge Kağan Etil tarafından 2018 yılında kurulan Köfn grubu "Bir Tek Ben Anlarım" adlı şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalamayı başarmıştı. Başarılarıyla isimlerinden sık sık söz ettiren Salman Tin ve Bilge Kağan Etil son hamlesiyle kafa karışıklığına sebep oldu.

Kofn Gurubu Dagiliyor Mu Uyeler Birbirini Sildi-1

“HAYAT İŞTE”

Yakın dostluklarıyla tanınan grup hakkında beklenmedik bir iddia öne sürüldü. KÖFN grubunun üyeleri Salman Tin ile Bile Kağan Etil sosyal medya hesabında birbirlerini takip etmeyi bıraktı. İkilinin bu hareketinden ötürü grubun dağıldığına dair iddialar konuşulmaya başlandı. Bu iddiaların sonrasında Salman Tin X hesabında yaptığı "Hayat işte" paylaşımıyla kafalarda soru işareti yarattı. Kariyerinde hızla zirveye çıkmayı başaran ikili, 2022 yılında düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı ve En İyi Şarkı ödüllerinin de sahibi olmayı başarmıştı.

Fenomen Gaga Bulut gözaltına alındı Fenomen Gaga Bulut gözaltına alındı

Kofn Gurubu Dagiliyor Mu Uyeler Birbirini Sildi-2

SALMAN TİN KİMDİR?
Salman Tin 30 Haziran 1992 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Gençlik yıllarını Adana'da geçiren Salman Tin, Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Bilge Kağan Etil ile tanışmıştır ve ardından ikili çalışmalarını birlikte yürütmeye başlamışlardır. 2018 yılında "KÖFN" gurubunu kurdular.