Dublör müşteri dönemi başladı! Dublör müşteri dönemi başladı!

İlk olarak Temizlik Avcıları programıyla tanınan ve Temizlik Benim İşim formatından En hamarat Benim formatına geçen Kadir Ezildi, Instagram’da da geniş bir takipçi kitlesine sahip. Samimiyeti ve güler yüzüyle kısa sürede tüm Türkiye’nin sevdiği isim haline gelen Kadir Ezildi, evlilik yolunda ilk adımı atıyor. Kadir Ezildi’nin hayatını birleştireceği ismin söylediği ilahilerle fenomen olan ve ‘Canlar Cananı Muhammed’ ilahisini söyleyerek tanınan Fırat Türkmen’in kardeşi olduğu ortaya çıktı.

KADİR EZİLDİ EVLENİYOR

Geniş bir takipçi kitlesine sahip olan En Hamarat Benim programının sunucusu Kadir Ezildi, her anını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor. Sevincini, hüznünü, iyi ve kötü her anını takipçileriyle paylaşan ünlü isim, şimdilerde yaşadığı evlilik heyecanını da sosyal medya ailesiyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Evlilik hazırlığında olan Kadir Ezildi, tatlı bir telaş içinde. Sosyal medya hesabından nişan sürecindeki hazırlıkları da takipçileriyle paylaşan Ezildi, gönlünü Fırat Türkmen’in kardeşine kaptırmış.

Kadir Ezildinin Nisanlisi Unlu Fenomenin Kardesiymis Evlilik Yolunda Ilk Adim-1EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIM

Temmuz ayında nişanlanacağı ortaya çıkan Kadir Ezildi, nişan hazırlıklarına başladı. Evlilik yolunda ilk adımı atmaya hazırlanan çiftin tatlı telaşına aileleri ve yakın çevresi de eşlik ediyor. Kadir Ezildi, nişan heyecanını ve nişan alışverişi sürecini Instagram ailesiyle paylaşırken yüzüklerle çekildikleri fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaşan Kadir Ezildi’ye hayırlı olsun mesajları yağdı. 

Kadir Ezildinin Nisanlisi Unlu Fenomenin Kardesiymis Evlilik Yolunda Ilk Adim-2