İzmir’de 3 ilçede orman yangını çıktı. Çıkan yangınlara havadan ve karadan müdahale sürerken 1 mahallenin tedbir amaçlı boşaltıldığı bilgisine yer verildi. Menderes ilçesinde henüz nedeni belirlenemeyen orman yangınına müdahale için ekipler seferber olurken Çeşme ve Selçuk ilçelerinden de yangın haberleri geldi. Çeşme’de çıkan orman yangını sebebiyle Çeşme-İzmir otobanı 20 dakika kapalı kaldı.

CİĞERLERİMİZ YANIYOR

İzmir’den gelen yangın haberleri tüm Türkiye’nin gündemine yerleşti. İzmir’in Menderes, Çeşme ve Selçuk ilçelerinde çıkan orman yangınlarına müdahale sürerken bölgedeki tüm gelişmeler aktarılmaya devam ediliyor. Menderes ilçesinde Karacadağ mevkiinde çıkan yangını söndürme çalışmaları sürerken Milli Savunma Bakanlığı’ndan gelen açıklamada yangın söndürme çalışmalarına rezerv güç kapsamında 5 askeri helikopterin bölgeye gönderildiği bilgisine yer verildi. Yangın sebebiyle ormanlık alanda yer alan hobi bahçesi tarzındaki evler ise tahliye edildi. Menderes’in ardından bir yangın haberi de İzmir’in Çeşme ilçesinden geldi. Urla ilçesine bağlı olan Kuşçular Mahallesi’ndeki yol kenarında yangın çıktığı ve otluk alanda meydana gelen yangın sebebiyle İzmir-Çeşme otobanının trafiğe kapatıldığı duyuruldu. Ekiplerin yangını söndürme çalışmaları sürüyor.

Malatya’da korkunç katliam! Gözü dönmüş adam eşini, kızını ve torununu öldürdü Malatya’da korkunç katliam! Gözü dönmüş adam eşini, kızını ve torununu öldürdü

Izmirin 3 Ilcesinde Cigerlerimiz Yaniyor Karayolu Trafige KapatildiSELÇUK-KUŞADASI KARAYOLU YANGIN SEBEBİYLE TRAFİĞE KAPATILDI

Menderes ve Çeşme’nin ardından bir yangın haberi de Selçuk ilçesinden geldi. İzmir’in Selçuk ilçesinde Selçuk-Kuşadası karayolu Pamucak mevkisinde yer alan ormanlık alanda henüz sebebi bilinmeyen bir yangın meydana geldi. Yapılan yangın ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Meydana gelen yangın sebebiyle Selçuk-Kuşadası karayolu araç trafiğine kapatıldı. Ekiplerin yangına müdahalesi devam ediyor.