Gazeteci ve sunucu İsmail Küçükkaya, annesi Halise Küçükkaya ile birlikte tatil için Antalya’ya gitti. Tatil için gittiği Antalya’da anne acısıyla sarsılan İsmail Küçükkaya, ailece çıktıkları tatilde büyük bir acı yaşadı. İsmail Küçükkaya’nın 5 yaşındaki annesi Halise Küçükkaya’nın denizde boğularak hayatını kaybettiği belirtildi. Otele polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken ilk belirlemelere göre anne Küçükkaya’nın denizde kalp krizi geçirip boğulduğu belirlendi.

AİLESİYLE BİRLİKTE TATİLE ÇIKMIŞTI

Ünlü gazeteci ve sunucu İsmail Küçükkaya, sezonun başlamasının ardından tatil için ailesiyle birlikte Antalya’ya geldi. Tatil için Muratpaşa ilçesindeki 5 yıldızlı bir oteli tercih eden Küçükkaya ailesinden anne Halise Küçükkaya, yüzmek için girdiği denizde boğularak hayatını kaybetti. Halk TV’de sunuculuk yapan İsmail Küçükkaya, annesi ve kardeşiyle gittiği tatilde annesinin ölümüyle büyük bir acı ve şok yaşarken 75 yaşındaki anne Halise Küçükkaya’nın kalp krizi geçirip boğulduğu belirlendi.

Ismail Kucukkayanin Aci Gunu Annesi Denizde Bogularak Hayatini Kaybetti-1DENİZDE KALP KRİZİ GEÇİRMİŞ

Filiz Akın'dan seneler sonra gelen itiraf; sevişme sahnesi… Filiz Akın'dan seneler sonra gelen itiraf; sevişme sahnesi…

Acı olay, saat 09.30 sularında Muratpaşa ilçesindeki Güzeloba Mahallesi Kundu Turizm Beldesi’nde yer alan 5 yıldızlı bir otelde yaşandı. İsmail Küçükkaya, annsi Halise Küçükkaya ve kardeşiyle birlikte otelin sahilindeki denize girdi. Denizde bir süre yüzen anne Halise Küçükkaya’nın bir süre sonra suda çırpındığı görüldü. Durumu fark eden otelin cankurtaranı hemen duruma müdahale ederek anneyi kıyıya çıkardı. Otelin sağlık görevlileri de hemen olay yerine geldi ve Halise Küçükkaya’ya acil müdahalede bulundu. Ancak Halise Küçükkaya yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay yerine gelen polis ekipleri cenazeyi Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu’na sevk etti. Yapılan ilk incelemelerde anne Halise Küçükkaya’nın denizde kalp krizi geçirerek boğulduğu belirlenirken Adli Tıp Kurumu’nda işlemleri tamamlanan Halise Küçükkaya’nın cenazesi oğlu İsmail Küçükkaya’ya teslim edildi. Adli Tıp Kurumu’na gelen İsmail Küçükkaya, annesinin cenazesini teslim alırken gözyaşlarına boğuldu. 

Ismail Kucukkayanin Aci Gunu Annesi Denizde Bogularak Hayatini Kaybetti-2