Galatasaray Beşiktaş Süper Kupa bilet bilgileri! Yer ve tarih belli oldu Galatasaray Beşiktaş Süper Kupa bilet bilgileri! Yer ve tarih belli oldu

İki futbolcu da birbirinin boğazına sarılırken, sahaya giren Jose Mourinho ortalığı yatıştırmaya çalıştı. Müsabakanın hakemi olayın sonrasında iki futbolcuya da sarı kart gösterdi.
Yeni sezon öncesinde hazırlık çalışmalarını Avusturya'da devam ettiren Fenerbahçe, 2. hazırlık maçında Hırvatistan Ligi ekiplerinden Hajduk Split ile karşılaşma yaşadı. Sarı-lacivertliler sahadan 1-0 mağlup ayrılırken, müsabakanın ilk yarısında tansiyon oldukça yükseldi.

Hazirlik Macinda Tansiyon Yukseldi-1

Karşılaşmanın 30. dakikasında Fenerbahçe'den Alexander Djiku ile Hajduk Split'ten Marko Livaja arasında yaşanan ikili mücadele sonrasında gerginlik meydana geldi. Sinirlerine hakim olamayan futbolcular, bir anda birbirlerinin boğazına yapıştı.

Hazirlik Macinda Tansiyon Yukseldi-2
Yedek kulübesindeki oyuncular sahaya girerek ortamı sakinleştirmek için çaba gösterdi. Sarı-lacivertlilerin dünyaca ünlü Portekizli teknik direktörü Jose Mourinho da sahaya girerek her iki futbolcuyu sakinleştirdi. Maçın hakemi yaşanan gerginlik sebebiyle hem Djiku'ya hem de Livaja'ya sarı kart gösterdi.