Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu

Başarılı yönetmeni Güldür Güldür ekibi bu güzel gününde yalnız bırakmadı. Hem özel hayatıyla hem de programıyla adından sık sık söz ettiren Hasan Can Kaya'nın bir dönem birlikte olduğu Sultan San evlendi.

Hasan Can Kayanin Eski Sevgilisi Evlendi Unlu Dostlari Mutlu Gununde Yalniz Birakmadi-1
2,5 senedir Hasan Can Kaya ile birlikte olan Sultan San, 2021 yılında ayrılık kararı almıştı. Hasan Can Kaya o dönem "Karşılıklı aldığımız bir karar. Arka planda özel bir neden yok. İş ilişkimiz eskisi gibi devam edecek" ifadelerini kullanmıştı. Beşer Beşer, Güldür Güldür ve Güldüy Güldüy Şov gibi komedi şovlarında yönetmenlik ve yardımcı yönetmenlik yapan Sultan San dünyaevine girdi. Konuşanlar'ın yönetmeni Sultan San'ın kır düğününde Güldür Güldür ekibi de bulunuyordu. Arkadaşlarını bu mutlu günde yalnız bırakmayan Onur Buldu, Aylin Kontante, Uğur Bilgin gibi isimler sosyal medyadan da paylaşımlarda bulundu. Sultan San da mutlu gününde çekilen kareleri sosyal medyadan yayınladı.

Hasan Can Kayanin Eski Sevgilisi Evlendi Unlu Dostlari Mutlu Gununde Yalniz Birakmadi-2
SULTAN SAN KİMDİR?

Beşer Beşer, Güldür Güldür ve Güldüy Güldüy Şov gibi komedi şovlarında yönetmenlik ve yardımcı yönetmenlik yapan Sultan San, şimdilerde "Konuşanlar" programında yönetmen olarak görev yapmaktadır. Sultan San, genellikle komedi şovlarında yönetmenlik, yardımcı yönetmenlik ve konuk oyunculuk yapmaktadır. Şöhret dizisinin 1. ve 2. sezonunda yardımcı yönetmenlik yapan Sultan San, genellikle BKM projelerinde yer almakta.