Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi

Birce Akalay'ın konuştuğu sırada sevgilisi Kurtaş'ın bakışları da sosyal medyada alay konusu oldu. Çok sayıda dizi ve film projesinde rol alan güzel oyuncu Birce Akalay, 19 Haziran'da 40. yaşına girdi. Arkadaşları bayram sebebiyle tatilde olduğu için kutlama yapmayan Birce Akalay, geçtiğimiz akşam parti verdi. Parti öncesi kamera karşısına geçen Birce Akalay konuşurken sevgilisi Hakan Kurtaş'ın bakışları oldukça dikkat çekici görünüyordu.

Hakan Kurtas Sevgilisi Birce Akalaya Ilginc Bakislariyla Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu-1
Beyoğlu'ndaki bir mekanda parti veren Birce Akalay, geceye sevgilisi Hakan Kurtaş ile gelmeyi tercih etti. Mekana girmeden Muhabir Online muhabirine açıklamalarda bulunan yapan oyuncu "Aslında doğum günüm 10 gün önceydi ama arkadaşlarımın dönmesini bekledim. 40 yaş olduğu için böyle özel bir kutlama olsun istedim. Normalde ufak tefek kutlamaları seviyorum ama bu sefer kalabalık olsun istedim" ifadelerini kullandı.

Hakan Kurtas Sevgilisi Birce Akalaya Ilginc Bakislariyla Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu-2SOSYAL MEDYADA YORUMLAR ART ARDA YAPILDI
O sırada sevgilisine aşkla bakan Hakan Kurtaş da muhabirin "Aşk dolu bakıyorsunuz, Birce Hanım sizin için ne ifade ediyor?" sorusuna "Mutluluk paylaştıkça güzel olan bir şey, sizler de görüyorsunuz. Huzurlu olmak güzel. Aşkı uzun uzun tanımlamak zor" yanıtını verdi. Yakışıklı oyuncu Hakan Kurtaş'ın sevgilisine olan bakışları kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı. Kurtaş için "Neden yeni görmüş gibi bakıyor" ve "Çok aşıkmış, gözlerini alamıyormuş gibi kameralara oynamış" şeklinde yorumlar yapıldı.