Aksi takdirde, siteniz kötü amaçlı saldırılara karşı savunmasız kalabilir ve sunucu kesintileri yaşanabilir. Bu durum, sitenizin performansını olumsuz yönde etkiler ve kullanıcı deneyimini düşürür. Hosting, sitenizin dosyaları, ögeleri ve içeriğinin depolanmasını ve bir internet tarayıcısına iletilmesini sağlar. Dolayısıyla, hosting hizmetinin güvenli ve güvenilir olması, site performansınız için kritik bir unsurdur.

Yüksek Hızlı ve Güvenilir Linux Hosting

Web dünyasında başarıya ulaşmanın anahtarlarından biri de sitenizin hızıdır. Yüksek hızlı web hosting satın almak, ziyaretçilerinize kesintisiz ve hızlı bir kullanıcı deneyimi sunarak sayfa yükleme sürelerini minimuma indirir. Bu sayede, potansiyel müşteriler sitenizde daha uzun süre kalır ve daha fazla içerik tüketir. Gnet'in sunduğu Linux hosting paketleri, hız ve güvenilirlik açısından üstün performans sağlar. cPanel ve Plesk gibi popüler kontrol panelleri ile hosting paketlerinizi zahmetsiz bir şekilde yönetebilirsiniz. E-posta oluşturma, dosya yükleme, yedekleme ve subdomain oluşturma gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

RB Leipzig - 2023 Almanya Süper Kupası'nın sahibi RB Leipzig - 2023 Almanya Süper Kupası'nın sahibi

Ücretsiz SSL Hizmeti ve Ücretsiz Site Taşıma

Arama motorları, SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır. Ücretsiz SSL hizmeti, sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olur. Web sitenizi eski sunucudan Gnet sunucularına taşımak gözünüzde büyüyebilir, ancak teknik ekip tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilen taşıma hizmeti sayesinde bu süreç oldukça kolay hale gelir. Ayrıca, tüm hosting sunucuları haftalık olarak yedeklenir ve olası bir veri kaybında, en son yedeklemenizle siteniz tekrar aktif hale gelir. Gnet'in kontrol paneli, hizmetlerinizi etkin bir şekilde yönetmeniz için gerekli tüm araçları bir arada sunmaktadır.