SUV alanındaki büyük rekabete KUGA modeli ile katılan Ford, Türkiye piyasasına 2024 modeliyle resmen girdi. Geniş iç dizaynı ve yakışıklı görüntüsüyle yurt içi piyasasında beklenilenden de daha fazla talep gören Kuga, 2024 modeliyle de rekabeti kızıştıracak. Özellikle Çin menşeili araçlara gelecek ek vergiden sonra Ford Kuga'nın satışlarında da patlama yaşanması tahmin ediliyor. Uzun süredir otomobil tutkunlarının büyük bir merakla beklediği Ford Kuga satış fiyat listesi 2024 belli oldu. İşte Ford Kuga özellikleri ve fiyatı: 

TASARIMI TAMAMEN YENİLENDİ

Yeni Ford Kuga ; şimdi her zamankinden daha heyecanlı ve çekici! Bu makyaj, Ford Kuga'nın cesur ve kendine güvenen yepyeni bir ön uç tasarımıyla kalabalığın içinde öne çıkmasını sağladı. Ford Kuga ST-Line'ın cesur stili ve Active Serisinin canlı çizgisi, göz kamaştırıcı %100 LED far ve arka lambalarla vurgulanıyor. Ayrıca yedi farklı alaşım jant seçeneği ve canlı Ford Desert Island Blue ve yeni Bursting Green dahil altı çarpıcı renk arasından seçim yaparak aracı tamamen kendinize ait hale getirebilirsiniz.

Kuga (4)

Yeni tanıtılan Ford Kuga, daha önce Ford Focus ve Yeni Ford Ranger'da gördüğümüz Ford SYNC4 sistemine sahip . Ford SYNC4, fütüristik bir 13,2″ 'LetterScape' yığın ekranı sunuyor. Geliştirilmiş 12,3″ özelleştirilebilir Küme Ekranı, sürücünün alanını kişisel zevklere uyacak şekilde genişletir. Kuga, en üst düzey konfor için özel olarak tasarlanmış AGR onaylı koltuklar da dahil olmak üzere üst düzey iç tasarımıyla daha yüksek bir standart belirliyor.

KAPASİTESİ ARTIRILDI

Yeni Ford Kuga, Bağlantılı Ses Kontrolüne sahip bir Dijital Asistan, Kablosuz Apple CarPlay® ve Android Auto™ özellikleriyle teknolojik açıdan ileri düzeydedir. Cardiff ve Güney Galler seyahatleriniz için sezgisel navigasyon, eller serbest telefon kontrolü ve Dijital Kullanım Kılavuzu sunar . Ford Kuga, yeniliği pratiklikle harmanlıyor.

Zammın ardından ödemeler 10 bin TL’ye dayandı! Devlet desteğinde büyük artış Zammın ardından ödemeler 10 bin TL’ye dayandı! Devlet desteğinde büyük artış

Kuga (3)

Genel olarak Yeni Ford Kuga 2024, tasarım ve performans açısından bir devrim niteliğinde olup, heyecan arayanlar için mükemmel olan çok yönlü Ford Kuga Active'i tanıtıyor. Ürün yelpazesinde, her model rakipsiz bir sürüş deneyimi için premium özelliklerle donatılmış Ford Kuga X Serisi yer alıyor. Yenilenen tasarım, Ford SYNC4 sistemi ve AGR onaylı koltuklar lüks ve konfor katıyor. Bağlantılı Ses Kontrolü ve Kablosuz Apple CarPlay® kesintisiz bağlantı sağlarken Abonelik Hizmetleri Ford Kuga'nın ihtiyaçlarınıza uyum sağlamasına olanak tanır. Ford PHEV ve Ford FHEV AWD modelleri gelişmiş hızlanma ve etkileyici çekme kapasitesi sunar. Ford Kuga Plug-in Hybrid, çevreye duyarlı sürücüler için Yeşil Bölge coğrafi sınırlama gibi özellikler sunuyor. Yeni Ford Kuga 2024, Ford'un yeniliğe, maceraya ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığını simgeliyor ve sürüş deneyiminizi dönüştürmeye hazır. 

Yeni Ford Kuga, 1 milyon 996 bin 900 lira tavsiye edilen başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor.