Transfer döneminin en hareketli günlerinin yaşandığı Türkiye liginde sürpriz transferi Beşiktaş gerçekleştiriyor. Siyah beyazlı yönetim an itibariyle Portekiz'de!

Adaylıktan çekilen Servet Yardımcı Berlin’e çağırıldı Adaylıktan çekilen Servet Yardımcı Berlin’e çağırıldı

Rafa silva Beşiktaş'a yakın!

Siyah beyazlılardan transfer hareketliliği. Beşiktaş son dakika Rafa Silva hamlesi yaptı. Siyah beyazlı ekipte başkan yardımcısı Rafa Silva transferini bitirmek için Portekiz'e geçti.

Transfer döneminin başında Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ilgilendiği ancak yüksek maaş beklentisi nedeniyle transferi gerçekleşemyen Rafa Silva Beşiktaş'a geliyor. Fenerbahçe teknik direktörü Mourinho'nun Benfica'dan ayrılan yıldız isim "Galatasaray'a çok yakın, imza aşamasında" dediği Rafa Silva için Beşiktaş devreye girdi. Fenerbahçe'nin de çok istediği yıldız ismin transferi bitiyor.

Hüseyin Yücel Rafa Silva'yı getirmek için Portekiz'de!

Beşiktaş'ın başkan yardımcsı Hüseyin Yücel, Rafa Silva transfer için Portekiz'de! Beşiktaş'ın an itibariyle Rafa Silva transferinin sona geldiği ve gün içerisinde olumlu olarak bu transferi bitirmesi bekleniyor.

Hummels ve Di Maria gibi yıldızlarla da görüşmelerini sürdüren Siyah beyazlılar, Rafa Silva alarak yeni Talisca yaratmak istiyor. Benfica'da muhteşem performansı sonrası sözleşem yenilemeyen ve bonservis bedeli ödenmeyecek Rafa Silva'ya imza parası ödenecek.

Son dakika Rafa Silva Beşiktaş'ta!

Uzun zamandır Beşiktaşla anılmayan büyük bir sürpriz yapan Beşiktaş, Benfica ile sözleşemsi sona eren Rafa Silva transferinide mutlu sona ulaştı. 

3 yıllık anlaşma sağlanan Rafa Silva İstanbul'a geliyor. 2. başkan Hüseyin Yücel'in uzun zamandır gizlilikle yürüttüğü transferin gün içeriside duyurulması bekleniyor.

Rafa Silva transferiyle Beşiktaş, hem FEnerbahçe hem Galatasaray'a çalım atmış oldu.