Tekrar başkan seçilen Ali Koç, 7. yılında şampiyon olabilecek bir kadro kurmak istiyor. Transfer sezonunun resmen başlamasıyla Fenerbahçe'de kimler gelecek, kimler gidecek merak ediliyor. Ancak son dakika bir sürpriz Fenerbahçe'de yaşandı!

Son dakika Fenerbahçe'de ayrılık!

Sarı Lacıvertli kulüp, dün Aziz Yıldırım'ın yaptırdığı Topuk yaylasında Mourinho önderliğinde ilk antremana çıktı. Mourinho hem gençler hem Avrupa şampiyonluğuna katılmayanlar hariç tam kadro yaptırdığı antreman sonrası oldukça mutlu bir Fenerbahçe vardı. Özellikle geçen sezonunun neredeyse her gününe hakim olan Mourinho'nun sözleri gündem oldu. "Geçen sene bu yüzden gol yedik" demesi taraftarı heyacanlandırdı.

EURO 2024 final maçı için heyecan dorukta! Şampiyon belli oluyor EURO 2024 final maçı için heyecan dorukta! Şampiyon belli oluyor

Acun Ilıcalı, Branco ve Ali Koç önderliğinde transfer startını veren Fenerbahçe biraz sessiz kaldı. Levent Mercan'ı 4 yıllığına renklerine bağlayan Fenerbahçe, henüz transfer atağı yapamadı. Ancak Fenerbahçe transfer listesi kadar giden oyuncularla dikkat çekiyor. Fenerbahçe'nin bir çok oyuncusu teklif alıyor. Ferdi ve Oosterwolde sonrası büyük bir sürprizle yıldız isme teklif geldi.

Son dakika Sevilla İrcan Can Kahveci'ye çok yakın!

Ferdi Kadıoğlu Dortmund ve Oosterwolde İtalyan teklifleri ardından Fenerbahçe'nin yıldız ismi İrfan Can Kahveci'ye İspanya'nın Sevilla kulübü resmi teklifte bulundu.

1 yıl daha sözleşmesi bulunan İrfan Can Kahveci'den Fenerbahçe para kazanmak istiyor. Batsuayi'de olduğu gibi İrfan Can Kahveci'yi bonservizsiz kaçırmak istemeyen Fenerbahçe gelen teklifi değerlendiriyor.

Hem Cengiz Ünder hem Emre Mor gibi yıldız isimlerin aynı bölgede olması ve 3 yıldız ismin aynı bölgede oynaması nedeniyle İrfan Can Kahveci satılması gündemde. Hem sıcak para hem de gelecek sezon sözleşmesi bitecek bir isim için Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci gönderilebilir raporu verdi.

Milli takımında en etkili ismi olan İrfan Can Kahveci, sakatlığı nedeniyle EURO 2024'te forma giyememişti. Ancak sakatlığı yavaş yavaş anlatan oyuncu ya Çekya maçında yada turu geçmesi halinde son 16 turunda forma giyebilecek.

Sevilla kulübü transfer listesinde 1. sıraya yer aldığı İrfan Can Kahveci için keseyi açtığı öğrenildi.