Özyıldız dizide Seda Bakan'ın partnerini canlandıracak. Son olarak Ruhun Duymaz ve Aşk Taktikleri dizilerinde rol alan yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, Şenol Sönmez'in yönetmenliğiyle Gain'de yayınlanacak Esas Oğlan dizisiyle anlaşma sağladı.

Esas Oglan Dizisinin Kadrosu Netlesiyor-2

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın bir haberine göre; Şükrü Özyıldız, Hadise'nin Ceren karakteri, Seda Bakan'ın Selma rolüne hayat vereceği dizide Selma'nın partneri olarak seyirci karşısına çıkacak. Dizide Hadise'nin partnerini de ilhan Şen oynayacak. Gain'de yayınlanacak Esas Oğlan dizisinin çekimleri, Temmuz ayının ikinci haftasında start verecek. Romantik komedi türündeki 8 bölümlük dizinin çekimleri İstanbul'da yapılacak.

Esas Oglan Dizisinin Kadrosu Netlesiyor-1 ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ KİMDİR?

Şeyma Subaşı yatak pozuyla olay yarattı! Görenler çıplak mı diye sordu Şeyma Subaşı yatak pozuyla olay yarattı! Görenler çıplak mı diye sordu

Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988 tarihinde, İzmir'de hayata gözlerini açmıştır.
Annesi Rum, babası ise Karadenizli’dir. Kendisinden iki yaş küçük bir kız kardeşi bulunmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünü kazanıp, İstanbul’da bir yıl okuduktan sonra yeniden sınava girerek, Ege Üniversitesi’nde İşletme bölümünü okumaya başlamıştır daha sonra da Erasmus programıyla Portekiz’e gitti. Küçüklüğünden beri dövüş sporlarına merakı olan Özyıldız, Portekiz’de kafes dövüşlerine katıldı. Daha sonra Kafes dövüşlerini bıraktığını açıklayan Şükrü Özyıldız; hiperaktifliğini dizi setlerinde bastırdığını söyledi. Yurtdışında oyunculukla ilgili bir workshopa katılan genç oyuncu bunun sonrasında oyunculuğu çok sevdiğine karar verip Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya karar verdi.