Vidalı hava kompresörü, basınçlı hava elde etmek amacıyla kullanılan özel bir kompresör çeşididir. Diğer kompresör türlerinden farklı olarak, piston ya da benzeri bir donanım kullanmaz. Bu kompresörler, basınçlı hava üretmek için entegre bir çift rotor kullanır. Bu iki rotor, senkronize şekilde hareket ederek içeride gaz sıkışmasını sağlar ve basınçlı hava üretir. Vidalı hava kompresörlerinin temel avantajı, yüksek verimlilikleri ve uzun ömürlü olmalarıdır. Tamsan Kompresör, müşterilerine en iyi vidalı hava kompresörü çözümlerini sunarak, onların iş süreçlerinde verimliliği artırmalarına yardımcı olur.

İŞ İNSANI İBRAHİM HALİL KAÇAK İŞ İNSANI İBRAHİM HALİL KAÇAK

Yüksek Basınç Uygulamaları İçin İdeal Çözüm Booster Kompresör

Booster kompresör, orta veya yüksek basınçlı hava ve gaz üreten özel bir hava kompresörü tipidir. Bu kompresörler, yüksek basınca ihtiyaç duyan uygulamalar için ideal çözümler sunar. Booster kompresörler, standart hava kompresörleri ile birlikte kullanılır. Standart hava kompresörü, ortam havasını maksimum 13 bar basınca kadar sıkıştırır. Ardından, booster kompresör bu basınçlı havayı daha yüksek basınca ulaştırmak için kullanır ve 1000 bar gibi yüksek değerlere çıkarabilir. Bu süreç, genellikle özel piston teknolojisi ile gerçekleştirilir. Piston bloğu ve silindir çapları, yüksek basıncı verimli bir şekilde yönetmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede, enerjinin ve giriş havası veya gazının optimum kullanımı sağlanır. Tamsan Kompresör, müşterilerine en kaliteli booster kompresör çözümlerini sunarak, yüksek basınç gerektiren uygulamalarda en iyi performansı elde etmelerini sağlar.

Tamsan Kompresör'ün Müşteri Odaklı Hizmetleri

Tamsan Kompresör, booster ve hava kompresörü alanında müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Projelendirme, kurulum ve bakım süreçlerinde müşterilerimizin yanındayız ve ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunuyoruz. Ürünlerimiz, dünya çapındaki yedek parça ve satış sonrası servis organizasyonumuz tarafından sürekli olarak desteklenmektedir. Bu sayede, müşterilerimiz iş süreçlerinde kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam edebilirler. Geniş servis ağı sayesinde, Türkiye genelindeki tüm müşterilerimize kısa sürede ulaşabiliyoruz. Tamsan Kompresör olarak, yüksek kalite komponentlerimiz ve üstün hizmet anlayışımız ile endüstriyel üretkenliği ve verimliliği artırmaya devam ediyoruz.

Tamsan Kompresör Hakkında

Tamsan Kompresör, endüstriyel üretkenliği ve verimliliği artırmak için üstün çözümler sunan, geniş bir ürün yelpazesine sahip küresel bir pazar lideridir. Tamsan kompresörleri, yüksek kalite komponentlerle üretilir ve dünya çapındaki yedek parça ve satış sonrası servis organizasyonumuz tarafından sıkı takip edilerek işinizin devam etmesi için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlar. Projelendirme, kurulum ve bakım süreçlerinde ürün ve hizmetlerimizin arkasında durarak, müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Çalışanlarımızın kanıtlanmış uzmanlığı, üretkenlik ve verimlilik iyileştirmeleri ile müşterilerimize ömür boyu müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Yurt geneline dağılmış olan geniş bir servis ve satış sonrası hizmet ağı sayesinde kullanıcıya çok kısa sürede ulaşabilme imkanımız bulunmaktadır.