Milyonlarca çalışanın gözü asgari ücrette! ZAM bekleyenler hemen baksın Milyonlarca çalışanın gözü asgari ücrette! ZAM bekleyenler hemen baksın

Emekli vatandaşların maaş promosyonları güncellendi. Temmuz ayındaki maaş zammının ardından emekli promosyonlarında da güncellemeye gidiliyor. Enflasyon rakamlarının belli olmasıyla birlikte hem memur hem de emekli maaşlarında artışa gidilmiş ve zam oranı duyurulmuştu. Artan emekli maaşlarıyla birlikte emeklilerin promosyon tutarlarında da güncellemeye gidildi. Bankalar yeni promosyon tutarları için kolları sınadı. Bankalar arasında promosyon yarışı kızışırken en yüksek promosyon tutarının 30.000 TL’ye kadar çıkacağı belirtiliyor.

PROMOSYONLAR GÜNCELLENİYOR

Emekli maaşlarındaki artış sonrasında emekli promosyonlarında da güncelleme yaşanacak. Maaş tutarının artmasıyla birlikte emekli vatandaşlara yönelik promosyon ödemelerinde de artışa gidileceği belirtildi. Güncel emekli promosyon ödemeleri merak konusu olurken bankaların bu konudaki yarışı da başladı. Alınan maaşa göre güncel promosyon ödemesinin en az 10 bin TL, en fazla ise 30 bin TL’ye kadar çıkması bekleniyor. Yeni promosyon tutarları emekli vatandaşları heyecanlandırdı. 

Emekli Promosyonlari Sil Bastan 30000 Tl Trink Hesaba Yatacak-1PROMOSYON TUTARI 30.000 TL’YE KADAR ÇIKACAK

Temmuz ayında emekli maaşlarının artmasıyla birlikte bankalarda promosyon ödemeleri için kapsamlı bir çalışma başladı. Bankalar arası yarışın kızıştığı emekli promosyon ödemelerindeki güncel tutarlar ve tüm detaylar merakla takip ediliyor. Bankalar şimdilerde 5 bin TL ila 20 bin TL arasında promosyon ödemesi yapmakta. Ancak bu rakamların yakın bir zamanda güncelleneceği aktarılıyor. Alınan maaşa göre değişmesi beklenen promosyon ödemesinin en az 10 bin TL, en fazla ise 30 bin TL’ye yükseleceği belirtiliyor. 

Emekli Promosyonlari Sil Bastan 30000 Tl Trink Hesaba Yatacak-2BAŞVURU DETAYLARI

Emekli vatandaşların bankaların promosyon fırsatlarından yararlanabilmesi için emekli maaşını 3 yıl boyunca o banka aracılığıyla alacağını taahhüt etmesi gerekiyor. Emekli maaşını başka bir bankaya taşıyan emekliler için de tercih ettiği banka tarafından nakit emekli promosyon fırsatları sunuluyor. ING Bank da emekli aylığını taşıyan emekli vatandaşlara maaş tutarlarına göre ek koşulsuz 15 bin TL’ye varan nakit emekli promosyon fırsatı sağlıyor. Ayrıca buna ek olarak otomatik fatura talimatına da 3 bin TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplam 18 bin TL’ye varan nakit promosyon fırsatı sunuyor. Bankanın sunduğu bu promosyon fırsatından yeni emekliler ve EYT düzenlemesiyle emekli olan vatandaşlar da yararlanabiliyor.