Ece Ronay'a hapis cezası! Ece Ronay'a hapis cezası!

Daha 4 yaşındayken dünyanın en güzel kız çocuğu seçilen Rus yıldız Kristina Pimenova şimdilerde kocaman oldu bile. Üç yaşından beri modellik yapmaya devam eden güzel isim güzelliğiyle sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.

Dunyanin En Guzel Kiz Cocugunun Son Halini Gorenler Hayran Kaliyor-1
Büyüyüp kocaman genç bir kız olan Kristina Pimenova 18 yaşına bastı. Eski futbolcu Ruslan Pimenov ve eski model Glikeriya Shirokova'nın kızları olan Kristina Pimenova şimdilerde ünlü bir model. Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan ve 2.5 milyon takipçisi olan Kristina Pimenova'ya markalardan teklif yağıyor. Güzelliğiyle adeta meste eden Pimenova her paylaşımı ile olay oluyor. Pimenova’nın pozlarına; 'Çok güzelsin', 'Böyle bir güzellik olabilir mi?', "Ne kadar güzel bir kız olsun" şeklinde yorumlar yapılıyor.

Dunyanin En Guzel Kiz Cocugunun Son Halini Gorenler Hayran Kaliyor-2Rus model Kristina Pimenova, 4 yaşındayken "Dünyadaki en güzel kız çocuk" olarak ün kazanmıştı. Şimdilerde 18 yaşında olan Kristina Pimenova güzelliğiyle takipçilerini adeta büyülüyor. Daha 4 yaşındayken dünyanın en güzel kız çocuğu seçilen Rus yıldız Kristina Pimenova şimdilerde kocaman oldu bile. Üç yaşından beri modellik yapmaya devam eden güzel isim güzelliğiyle sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.