Telefondan bir şey gösteriyordu. Güneş de vardı. O da kolunu attığı için öyle bir görüntü ortaya çıkmış. Bu saatten sonra arkadaşım değil kendisi, hoş olmayan şeyler" ifadelerini kullanarak şaşkına çevirdi.

Demet Akalın pahalılığa isyan etti: Herkes Yunanistan’a kaçıyor! Demet Akalın pahalılığa isyan etti: Herkes Yunanistan’a kaçıyor!

Dogukan Gungor Le Goruntulenen Aleyna Kalaycioglu Bu Saatten Sonra Kendisi Arkadasim Bile Degil-1
Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin Fatih'i Doğukan Güngör, sezon finalinin hemen sonrasında uzun bir tatile çıktı. Çeşme'de tatil yapmaya devam eden Doğukan Güngör, geçtiğimiz gün eski Survivor yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu ile plajda samimi şekilde kameralara yakalanmıştı. Fotoğrafların kısa sürede gündem olmasının sonrasında Aleyna Kalaycıoğlu'ndan kafa karıştıran bir açıklama gelmiş oldu.

Dogukan Gungor Le Goruntulenen Aleyna Kalaycioglu Bu Saatten Sonra Kendisi Arkadasim Bile Degil-2
“ARKADAŞIMIN ARKADAŞI KENDİSİ”

Muhabir Online'da yer alan bir habere göre, bir mekan çıkışı basın mensuplarının "Doğukan Güngör ile aşk yaşıyor musunuz?" sorusuna yanıt veren Kalaycıoğlu "Arkadaşımın arkadaşı kendisi. Beachte birlikteydik. Telefondan bir şey gösteriyordu. Güneş de vardı. O da kolunu attığı için öyle bir görüntü ortaya çıkmış. Ama zaten bu saatten sonra arkadaşım da değil kendisi. Hoş olmayan şeyler yani. Aramda bir şey olması onunla imkansız” ifadelerini kullandı. Diğer yandan Aleyna Kalaycıoğlu'nun şekilden şekle girmesi dikkat çekti.