Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir" ifadeleriyle şaşkına çevirdi. Usta sanatçının kızını sosyal medya hesabından silmesi de dikkat çekti. Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in 23 sene sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamada şiddete maruz kaldığını iddia etti. Genç şarkıcının bahsettiği kişinin babası olduğu konuşuluyor.

Dilan Citak Tatlises Bir Kiz Cocuguna Yapilan Siddeti Herkes Duymali-1

İDO TATLISES'TEN BABASIYLA PAYLAŞIM

İbrahim Tatlıses, nikahında şahitlik yaptığı kızını Instagram'dan takipten çıkartarak birlikte yer aldıkları kareleri de sildi. Tatlıses'in bu hamlesinden sonra Dilan Çıtak Tatlıses'ten de kafa karıştıran bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından isim vermeden hedef gösteren Dilan Çıtak "Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskıyı, psikolojik tacizi herkes bilmeli ve görmeli. Bugün ben bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur bizim. Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım!" ifadelerini kullandı. İbrahim Tatlıses konuyla alakalı herhangi bir açıklamada bulunmazken oğlu İdo Tatlıses de babasıyla bir fotoğrafını yayınlayarak "Babam" notunu yazdı.

Dilan Citak Tatlises Bir Kiz Cocuguna Yapilan Siddeti Herkes Duymali-2

Dilan Çıtak Tatlıses'in eşi Levent Dörter de yaptığı bir paylaşımda "Senin ne kadar merhametli, temiz kalpli, insanlara, hayvanlara elinden ne geliyorsa fazlasıyla yardıma koştuğunu yaşayarak ve görerek tanık olanlardanım. Ailenle olan bağına hayranım ve ne kadar çelme yesen de yıldızlara ulaşmana çok az kaldı. Unutma ki 'Güneş balçıkla sıvanmaz' güzel karım" ifadelerini kullanarak destek oldu.

Ece Ronay'a hapis cezası! Ece Ronay'a hapis cezası!

Dilan Citak Tatlises Bir Kiz Cocuguna Yapilan Siddeti Herkes Duymali-3