Çukur dizisinde canlandırdığı Sena karakteri ile kariyerinde önemli bir yükseliş yakalayan Dilan Çiçek Deniz, magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri.Bir dönem estetik furyasına dahil olan ve daha sonra pişman olduğunu ifade eden ünlü oyuncu geçirdiği değişim ile oldukça fazla eleştirilmişti.Daha sonra dolgularını eriten ve eski haline bir nebze de olsa dönmeyi başaran Deniz, şimdilerde aşk hayatı ile gündemden düşmek bilmiyorm Hatırlayacağınız üzere ünlü oyuncunun adı Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile aşk iddialarına karışmış fakat ikili bir türlü yan yana görüntülenmemişti.

Dilan Cicek Denizin Sevgilisinin Elini Zorla Tutmasi Dikkat Cekti-1

Beklenen an geldi ve Dilan Çiçek Deniz, Sinan Çetin’in oğlu Rafael Cemo Çetin ile ilk kez el ele objektiflere yakalandı. Fakat Dilan Çiçek Deniz sevgilisinin elini tutmaya çalışırken Çetin'in elini çektiği anlar dikkat çekti ve sosyal medya kullanıcılarının alay konusu oldu.

Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz bodrumda tatil yapıyor Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz bodrumda tatil yapıyor

Dilan Cicek Denizin Sevgilisinin Elini Zorla Tutmasi Dikkat Cekti-2
DİLAN ÇİCEK DENİZ HAKKINDA

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995'te Sivas'ta hayata gözlerini açmıştır.  Lisedeyken üç sene boyunca tiyatro eğitimi almıştır. 17 yaşındayken Liseler Arası Tiyatro Yarışması’na katılıp oyunculuk ödülü almıştır. Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği okurken asıl istediği bölümün Karşılaştırmalı Edebiyat olduğuna karar vererek sınavlara tekrar girip İstanbul Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçti.