Deadpool fantastik türündeki filmlerden biridir. Tim Miller’in yönettiği film 12 Şubat 2016 tarihinde vizyona girecektir. Yakında zamanda seyirci ile buluşması planlanan film sosyal medyada oldukça popüler. Filmin hayranları şimdiden yüzbinlere ulaşmış durumda olup filmin çıkmasını dört gözle bekliyorlar. Deadpool’un bu kadar popüler olmasının sebeplerinden biriside ünlü bir Marvel karakteri olmasıdır. Marvel çizgi romanı olan Deadpool beyaz perdeye aktarılınca bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak. Dilerseniz filmin hikâye kısmına bir göz atalım.
Doktora gidince kanser olduğunu öğrenen Wade Wilson hastalığının herhangi bir tedavisinin olmadığını da öğrenir. Uzun araştırmalar sonunda weapon X adında bir teknolojinin kendisini iyileştirebileceğini öğrenen Wade Wilson bu tedavinin arkasına düşer. Wade Wilson tedaviyi kabul eder ve macera burada başlar. Tedavi sürecinde işler ters gider ve Wade Wilson bambaşka bir karaktere bürünür. Alışagelmiş süper kahramanlardan oldukça farklı olan Deadpool hiçbir şeyi umursamayan, anlamsız espriler yapan ve sürekli küfür eden bir kahraman olur. Deadpool’un hayattaki amacı ise kendi hayatını mahvedenlerden intikam almaktır. Böylelikle hayatını bitirme noktasına getirenlerden öcünü alacak ve kendi hayatına devam edebilecektir. 
Filmde kahramanımız Deadpool’u canlandıran kişi yani Wade Wilson Ryan Reynolds’tur. Filmin diğer oyuncuları ise şöyledir: Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Gina Carano, Brianna Hildebrand ve Andre Tricoteux.
Deadpool filmini izle mek için sinemaya gidebilir veya internetten izleyebilirsiniz. Fragman izle mek içinde yine internetten araştırma yapabilirsiniz.