Cumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, Türkiye’de belediye başlıkları ile bir anlayışın da değiştiğine işaret ederek, “Türkiye umuda oy verdi. Halkımızla tarih yazdık.” dedi.ARTVİN (İGFA) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, Artvin ile birlikte tarihi bir başarı elde ettiklerini söyledi. Artvin Belediye Başkanlığını kazanan Bilgehan Erdem ile Hopa Belediye Başkanlığı yarışını kazanan Utku Cihan’ı tebrik eden Aydemir, “Hopa’da partimiz yüzde 55’in üzerinde oy aldı. Belediye Başkanımız Utku Cihan rakiplerine fark atarak sandıkta zafer kazandı. Tüm Türkiye ile Artvin’de de siyasetin rengi değişti. Bir anlayış değişti. Vatandaşımız, hayat pahalılığına, kayırmacılığa, talana, israfa ‘yeter’ dedi, değişime oy verdi. Halkımızla birlikte büyük bir tarih yazdık. Dayanışmayı büyüttük, umudu inşa ettik. Artık bambaşka bir Hopa’ya, bambaşka bir Artvin’e ve Türkiye'ye uyanacağız. Hep birlikte daha güzel günler yaşayacağız” ifadelerini kullandı.
CHP’li Aydemir: "Halkımızla tarih yazdık"
Cumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, Türkiye’de belediye başlıkları ile bir anlayışın da değiştiğine işaret ederek, “Türkiye umuda oy verdi Halkımızla tarih yazdık ” dedi
Trend Haberler
Ekmek 5 TL su 1 TL oluyor! Vatandaşın cebini düşünen uygulama başlıyor, karar çıktı
Emekliler hesaplarını kontrol etsin! Ödemeler tek tek hesaplara yatmaya başladı
Sosyal yardımlar değişti! Sil baştan rakamlar Ağustos ayında hesaplara…
TBMM ziyaretçi yasağı kararı! O tarihe kadar ziyarete kapalı olacak
Balkonda tartıştığı annesini bıçaklayan genç kız dehşet saçtı
Ferhat Can Balcı: İşletmeler İçin Reklam Yönetimi ve Ciro Artışı