Halk TV ekranlarında konuk olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut, CHP lideri Özgür Özel’in Suriye ziyareti ile ilgili merak edilenlere değindi. Özel’in Suriye ziyareti gündemiyle ilgili ilk kez konuşan Bulut, Özgür Özel’in Şam’a gideceğini açıkladı. Şam yönetimi ile temasa geçildiğini söyleyen Bulut, bu ziyaret talebiyle ilgili olumlu yanıt aldıklarını da ekledi. İşte detaylar…

İYİ Parti'den İstifa! Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu Kimdir? İYİ Parti'den İstifa! Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu Kimdir?

ÖZGÜR ÖZEL SURİYE’YE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRECEK

Halk TV'de yayınlanan Yeni Bir Sabah programına konuk olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut, CHP lideri Özgür Özel’in Suriye’ye gerçekleştireceği ziyaret ile ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu. Özel’in çözüm için Suriye’ye gideceğini söyleyen Bulut, bu konuyla ilgili Şam yönetimiyle temasa geçtiklerini ve ziyaret ile ilgili olumlu yanıt aldıklarını da ifade etti. 

Ozgur Ozel Suriyeye Gidiyor Besar Esadla Gorusecek-1ŞAM’DAN GÖRÜŞMEYE YEŞİL IŞIK

Özgür Özel’in ziyareti ile ilgili Şam yönetimi ile temasa geçildiğini ve olumlu bir geri dönüş aldıklarını söyleyen Burhanettin Bulut, ‘Görüşme niyetine ilişkin bu konuların çözümü, niyet ifadesi karşılık buldu. Bundan sonra sadece şartların olgunlaşması, görüşme nerede, hangi tarihte bunlar konuşulacak. Biz görüşme talebimizi ilettik Şam’dan da olumlu cevap geldi.’ dedi.