Cem Yılmaz; Ahu Yağtu, Defne Samyeli ve Serenay Sarıkaya ile tatile çıktığı lüks teknesini satmaya karar verdi. Ünlü ismin teknesinin değeri ise adeta dudak uçuklatan cinsten. Özel hayatı ve açıklamalarıyla gündemden bir an olsun düşmeyen Cem Yılmaz şimdilerde Bodrum'da tatil sezonunu açmıştı. Son dönemde eski eşi Ahu Yağtu ile arasındaki nafaka krizi gündemde yer edinen Yılmaz şimdi de lüks teknesiyle gündemde yerini aldı.

Cem Yilmaz Teknesini Satti Degeri Dudak Ucuklatan Cinsten-1

TEKNENİN DEĞERİ 55 MİLYON TL

Rapçi Çakal’dan ilkokulda cinsel içerikli şarkı! Valilik harekete geçti Rapçi Çakal’dan ilkokulda cinsel içerikli şarkı! Valilik harekete geçti

Cem Yılmaz, 2017 yılında satın aldığı Azimut Magellano 66 marka, 20 metre uzunluğundaki yeni oyuncağı için 9 milyon TL (2 milyon 650 bin dolar) ödeme yapmıştı. Yılmaz 2017’de aldığı teknesini, önceki ‘Samatya’ teknesini satarak almıştı. Patronlar Dünyası'ndan Edanur Aktürk Aykol'un bir haberine göre; son iki yatına da Samatya ismini koyan Cem Yılmaz; Ahu Yağtu, Defne Samyeli ve Serenay Sarıkaya ile tatile çıktığı teknesini sattı. Teknesinin değerinin ise tam tamına 55 milyon TL olduğu bilgisi edinildi.
CEM YILMAZ HAKKINDA
Sinema oyuncusu, yönetmen, karikatürist ve komedyendir. Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973'te istanbul'da Kocamustafapaşa’da hayata gözlerini açmıştır. Aslen Sivaslıdır. Anne adı Sabahat, baba adı Arif’tir. Can adında bir ağabeyi ve Özge adında bir kızkardeşi bulunmaktadır. Kocamustafapaşa'da ki Mehmet Akif İlkokulu'nda 4. sınıfta okurken ailesiyle birlikte Bahçelievler'e taşınmıştır. Ortaokulu Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu'nda bitirmiştir. Lise öğrenimi Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nde gördü.