Dünya Güzellerim programı yepyeni formatıyla Temmuz ayında ekran macerasına geri dönüş yaptı. Programın yeni formatı tatil olurken Dünya Güzellerim Tatilde programında Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Seray Sever yer alıyor. Önceki akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan programın ilk bölümünde sahnelerin eksik olması Diva Bülent Ersoy’u sinirlendirdi. Yönetmene sinirlenen Ersoy’un yönetmeni dövmek için saatlerce kapının önünde nöbet tuttuğu öğrenilirken yönetmenin ise kendisini odaya kilitlediği iddia edildi. İşte tüm detaylar…

YÖNETMENİ DÖVMEK İÇİN KAPININ ÖNÜNDE BEKLEDİ

Masterchef Şnay Salam kaç yaşında? Şenay Salam kimdir, nereli? Masterchef Şnay Salam kaç yaşında? Şenay Salam kimdir, nereli?

Gazeteci Müge Dağıstanlı, Dünya Güzellerim Tatilde programında kriz çıktığını ve Diva Bülent Ersoy’un öfkeden çılgına döndüğünü öne sürdü. Müge Dağıstanlı’nın haberine göre, programın çekimi esnasında tekneden denize düşen Bülent Ersoy, o anların yayınlanmadığını gördü ve bölümü izledikten sonra o sahnenin olmadığını görerek öfkelendi. Bu duruma çok sinirlenen Bülent Ersoy’un, ‘Bu yönetmeni döveceğim, bırakın beni tutmayın’ dediği iddia edildi. Yönetmenin kendisini odaya kapattığı ve yemek yemek için bile odadan çıkmadığı öne sürülürken bunu duyan Ersoy’un otelin hemen girişinde yer alan koltukta tam 6 saat boyunca beklediği belirtildi. 

Bulent Ersoy Dunya Guzellerim Programinda Yonetmeni Dovmeye Kalkti-1OLAY TATLIYA BAĞLANDI

Çekimler sırasında tekneden denize düşen Bülent Ersoy’un o anların yönetmen tarafından kayda alınmadığını öğrendikten sonra öfkelenmesi ve sonrasında yaşananlar gündem oldu. Tam 6 saat boyunca yönetmenin odadan çıkmasını beklediği iddia edilen ve en sonunda pes ederek beklemeyi bıraktığı belirtilen Ersoy’un krizi uzatmadığı aktarıldı. Bülent Ersoy ile programın yönetmeni arasında yaşanan bu olayın ertesi gün tatlıya bağlandığı öğrenildi.