TV100 ekranlarında yayınlanan Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade programına konuk olan gazeteci Buket Aydın ile meslektaşı Şaban Sevinç, tartıştığı anlarda olay bir anda kavgaya döndü. Canlı yayında çıkan tartışma Şaban Sevinç’in meslektaşına, ‘CHP delegesi kredi kartı ile saat almaya benzemez’ sözleri üzerine kavgaya dönüştü. Bu sözlere tepki gösteren Buket Aydın, ‘Ben kredi kartıyla saat almadım’ dedi ve çok sert sözlerle canlı yayını terk etti.

ŞABAN SEVİNÇ’TEN BUKET AYDIN’I KIZDIRAN SÖZLER

TV100 ekranlarında tartışan Şaban Sevinç ile Buket Aydın, tartışmanın büyümesi ve kavgaya dönüşmesi üzerine gündemin en çok konuşulan isimleri oldu. Şaban Sevinç’in yayındaki ‘CHP delegesi kredi kartı ile saat almaya benzemez’ sözleri üzerine çok sinirlenen Buket Aydın, ‘Ben kredi kartıyla saat almadım. Twitter’da sürekli kredi kartı üzerinden, saat üzerinden gündem yapılmaya çalışılan benim. Sana elli saattir kim yazıyor mesajları? Seni kim böyle yönlendiriyor? Şov yapma haddini bil.’ dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi yollara Kürtçe trafik uyarı yazısı yazmaya başladı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi yollara Kürtçe trafik uyarı yazısı yazmaya başladı

Buket Aydin Saban Sevinc Kavgasi Canli Yayini Karistirdi Birbirlerine Demediklerini Birakma-1YAYINI TERK ETTİ

Kendisine karşı olan tavrı eleştiren ve çok sinirlendiği görülen Buket Aydın, yayına devam etmedi ve ‘Bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan. Ben bu yayını terk ediyorum. Ben bu kadar rezil, seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Hadsizsin Şaban sevinç.’ diyerek canlı yayını terk etti.

Buket Aydin Saban Sevinc Kavgasi Canli Yayini Karistirdi Birbirlerine Demediklerini Birakma-2ŞABAN SEVİNÇ’TEN ÖZÜR GELDİ BUKET AYDIN KABUL ETMEDİ

Canlı yayında yaşananların ardından gazeteci Şaban Sevinç’ten özür geldi. Programın ilerleyen dakikalarında meslektaşına karşı kullandığı sözler sebebiyle yanlış anlaşıldığını söyleyen Sevinç, ‘Buket Aydın sözlerim konusunda yanlış anlaşıldım özür dilerim’ ifadelerini kullandı. Sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir açıklama yapan Buket Aydın ise meslektaşının özrünü kabul etmediğini belirtti ve ‘bel altı imalar ve kavgayı kişiselleştirmenin kabul edilemez olduğunu söyleyerek ‘Bir ulusal kanalda adeta twitter trolü gibi defalarca öyle olmadığını, yalan olduğunu anlattığım birtakım saçmalıklar üzerinden beni susturmaya çalışmasına müsaade edemezdim. Konuyu kamuoyu vicdanına bırakıyorum.’ notunu ekledi.