BİM’den yeni aktüel ürünler fırsatları. Türkiye'nin en büyük ve en ünlü Market zinciri olan BİM bu hafta Yine birbirinden kaliteli ve hesaplı ürünleri raflarına getiriyor. Yeni BİM kataloğu indirimleri 5 Temmuz'da başlıyor. Bu hafta özellikle çeyiz hazırlığı yapanlar için bomba fırsatlar var. BİM'de 4'lü çeyiz seti, Dyson muadili dikey süpürge ve daha birçok ürün indirimli olarak sizlerle buluşacak.

BİM 5 Temmuz 2024 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek indirim fırsatları açıklandı. Her hafta cuma günlerine özel dolu dolu kampanyalar yapan BİM market Bu haftayı da boş geçmedi. Temmuz ayının ilk cuma kampanyasına imza atan ünlü marketler zincirinde Yarından itibaren satışa çıkacak aktüel ürünler listesi belli oldu. Peki bu hafta BİM'de hangi ürünler indirimde? Yeni BİM kataloğu ile neler gelecek? İşte BİM aktüel yeni indirimli ürün listesi…

Bimden Cu Cuma Dev Kampanya 4Lu Ceyiz Seti Dyson Muadili Dikey Supurge Hepsi Indirimde 1

5 TEMMUZ CUMA BİM KATALOĞU İLE NELER GELİYOR?

BİM 5 Temmuz 2024 Cuma aktüel ürünler kataloğu ile gelen ürün çeşitleri göz dolduruyor. Android TV, Dörtlü çeyiz seti, dikey süpürge, kamp ve plaj ürünleri yeni BİM kataloğunun öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. 5 Temmuz’dan itibaren raflarda olacak ve Bir hafta boyunca indirimli olarak satışa sunulacak ürünlerin listesi şöyle:

43 inç FHD Android TV 43DS10000

32 inç HD Android TV

Fakir 4'lü Çeyiz Seti

Heifer Power X Şarjlı Süpürge

Heifer Superdry Saç Kurutma Makinesi

Taşınabilir Soğutucu HP60

Ahmetudex: Antalya'nın Müzik Arenasında Fırtınalar Estiren Yetenek Ahmetudex: Antalya'nın Müzik Arenasında Fırtınalar Estiren Yetenek

Masaüstü Fan HP61

Masaüstü Fan HP62

Masaüstü Fan HP63

Range Erkek Vücut Bakım Seti

Fakir Saç Sakal Kesme Makinesi

Fakir Execute 2 Blade 15 in 1 Arada Çantalı Erkek Bakım Seti

Range Epilasyon Aleti

Mini Saç Kurutma Makinesi

House Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası 12” HP15

Bimden Cu Cuma Dev Kampanya 4Lu Ceyiz Seti Dyson Muadili Dikey Supurge Hepsi Indirimde 2

BİM 5 TEMMUZ 2024 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU FİYATLARI

Bu hafta BİM'de kamp Tutkunları içinde özel indirimli ürünler var. Yeni BİM aktüel listesi içinde çadır çeşitleri devasa indirime giriyor. 5 Temmuz BİM aktüel ürünler listesi ile gelecek indirimlerin devamı şu şekilde:

Aile Tipi Çadır 6 Kişilik

Verandalı Çadır 6 Kişilik

Proware Solar Panelli Güç Kaynağı

NorthPacific Seyahat Tipi Kamp Sandalyesi

NorthPacific Portatif Kamp Sandalyesi

Plastik Kollu Plaj Sandalyesi

Erinöz 3 Kişilik Gölgelikli Luka Salıncak

Polosmart Nostaljik Radyo FS84

House Plastik Hareket Sensörlü Lamba HP06

Ares Rattan Koltuk

Regnum Örgü Koltuk

Bambu Koltuk

BİM 5 Temmuz 2024 aktüel ürünler kataloğunda daha yüzlerce ürün var. Ancak bütün ürünler stoklarla sınırlı. O sebeple Yarın sabah saatlerinde BİM Markete uğramayı ihmal etmeyin.