Babalar ve Kızları 2015 yapımı olan bir dram filmidir. Film Amerikan yapımı olup yönetmenliğini Gabriele Muccino üstlenmiştir. Başrolde tecrübeli oyuncu Russell Crowe Jake Davis rolündedir. Filmin diğer oyuncuları ise şöyledir: Âmânda Seyfried Katie rolünde, Aaron Paul Cameron rolünde, Diane Kruger, Jane Fonda, Ryan Eggold John rolünde, Bruce Greenwood ve Quevenzhane Wallis.
 Bir baba ve kızı arasındaki güçlü ilişkileri konu edinen film Pulitzer ödüllü yazar Jake Davis ve kızı Katie’nin hikâyesini konu ediniyor. Jake Davis kızı henüz 5 yaşında iken karısını bir trafik kazasında kaybeder. Kızı Katie ile tek başına kalan Jake, hem New York’ta öğrenci olan kızının eğitimi ile ilgilenir hem de kendi hastalığı ile. Jake Davis ani sinir patlaması olan bir tür rahatsızlığa sahiptir. Aradan yıllar geçer ve Katie artık büyür. Fakat küçüklüğünde yaşadığı psikolojik sorunlar ileride onun başına bela olacaktır. Katie psikolojik sorunlarıyla boğuşmaya başlar.
Filmde ayrıca konuk oyuncu olarak şu isimler rol almaktadır: Octavia Spencer, Janet McTeer, Kylie Rogers, Michelle Veintimilla, Kaza Marie Ayersman, Lindsey Elizabeth, Claire Chapelli, Momo Casablanca, Phil Nardozzi, Jason McCune.
Babalar ve Kızları filmini izle mek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu filmi ve faha birçok filmi sitemizde bulabilir ve 1080p film izle seçeneğini gönlünüzce kullanabilir, film izleme keyfine doyasıya varabilirsiniz. Hepinize keyifli seyirler dilerim.