Filiz Akın'dan seneler sonra gelen itiraf; sevişme sahnesi… Filiz Akın'dan seneler sonra gelen itiraf; sevişme sahnesi…

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından haklarında başlatılan soruşturma çerçevesinde tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan cezaevinde anoreksiya hastalığına yakalanarak 37 kiloya kadar düşünce tahliye olmuştu. Tahliyesiyle tartışma yaratan Nihal Candan şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Candan günün ayetini paylaşıp kapanmak istediği dile getirdi. Ünlü ismin o paylaşımı kısa sürede yorum yağmuruna tutuldu.Kara para aklama soruşturmasında tutuklanan ve 5.5 ay kaldığı cezaevinden anoreksiya (yeme bozukluğu) hastalığı sebebiyle geçtiğimiz ay tahliye olan Nihal Candan tahliye edilmesiyle tartışmalara sebep olmuştu.

HAYATINA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

Cezaevinden çıktığından bu yana hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam eden Nihal Candan geçtiğimiz günlerde de doğum gününü kutlamış ve paylaşımına "suçlu değil" notunu düşmesiyle dikkat çekmişti. Şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Nihal Candan bu defa günün ayetini paylaşıp kapanmak istediği dile getirdi.

"BİR ŞEY DERSİNİZ DİYE ÇEKİNİYORUM"

Sabah namazına uyanmak istediğini dile getiren Candan başının kapalı olduğu bir karesini paylaşarak 'Kapanmak istiyorum ama ona da bir şey derseniz diye çekiniyorum açıkcası...' notunu yazdı. Nihal Candan'ın bu paylaşımları kısa sürede sosyal medyada adeta yorum yağmuruna tutuldu. Ünlü isme; 'Onlyfans için içerik üretirken Allah için mi yapıyordun?', 'Hapiste olman lazım, adalet elbet işler', 'O sırada protez tırnakların ortama girişi', 'Hala gösteriş peşindesin' şeklinde yorumlar yapıldı.