Yılmaz Morgül sokak hayvanları için hazırlanan yasaya tepki gösterdi: Beni de uyutun Yılmaz Morgül sokak hayvanları için hazırlanan yasaya tepki gösterdi: Beni de uyutun

Kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmeyen ünlü isim şimdi de açıklamalarıyla gündemde yerini aldı. Maia Ece Ergönenç'in YouTube programına konuk olarak katılan Kapışmak, 2025'ten sonra olacakları tek tek anlattı. Davranış bilimleri uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak, geçtiğimiz haftalarda
Ankara merkezli kripto para operasyonu çerçevesinde gözaltına alınmıştı. Hakkındaki suçlamaları reddeden ünlü isim adli kontrol şartıyla serbest kalmıştı.

Askim Kapismak 2025 Yilinda Herkes Delirecek-1

PSİKOLOJİ ANLAMINI TAMAMEN YİTİRECEK
Aşkım Kapışmak şimdi de açıklamalarıyla sosyal medyanın gündeminde adeta bomba etkisi yarattı. Yazar Maia Ece Ergönenç'in YouTube programına konuk olarak katılan Aşkım Kapışmak, 2025'ten sonra olacakları tek tek sıraladı. Aşkım Kapışmak '2025'ten sonra delirmeler sokaklara dökülecek. En yakın komşularınız delirecek, akrabalarınız delirecek. Para el değiştirecek, sistem el değiştirecek. Ünlülerle başlayacak psikozlar ağırlıklı... Psikoloji anlamını tamamen yitirecek. Buna hazır olsun herkes. Moda kaybolacak, trendler gidecek.' İfadelerini kullanarak şaşkınlık yarattı.

Askim Kapismak 2025 Yilinda Herkes Delirecek-2Ergönenç ise 'bunların hiçbiri kehanet değil, bunlar topluma bir sosyolog, bir danışan, bir terapist ya da herhangi bir gözle bakan bir insanın net görebileceği ve aslında toplumu okuyabileceği bilgiler bunlar' şeklinde konuştu. Programdaki o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı.