Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Arka Sokaklar dizisi uzun yıllardır küçük büyük herkesi ekran başına topluyor. Oyuncu kadrosu ve polisiye konusuyla izleyiciyi her bölümünde etkilemeyi başaran sevilen dizi sezon finali yapmaya hazırlanırken diziden sezon finaliyle birlikte bir veda haberi de geldi. Yaz sezonuyla birlikte ekran macerasına ara vermeye hazırlanan diziden gelen ayrılık haberi hem şaşırttı hem de üzdü. 

ARKA SOKAKLAR SEZON ARASI VERİYOR

Gelinim Mutfakta yarışmasına Gelin Evi’nden transfer! Yeni sezon için geri sayım başladı Gelinim Mutfakta yarışmasına Gelin Evi’nden transfer! Yeni sezon için geri sayım başladı

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici konusuyla uzun yıllardır izleyicisine heyecanını kaybettirmeyen sevilen dizi Arka Sokaklar, bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümüyle sezon finali yapacak. Tam 18 sezondur ekran macerasını sürdüren dizi 18. sezonunu noktalamaya hazırlanıyor. Dizinin sezon finali bölümü büyük bir merakla beklenirken bu akşamki bölümde yaşanacaklar için nefesler tutuldu. Arka Sokaklar dizisi 28 Haziran 2024 Cuma (bu akşam) sezon finali bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak.

Arka Sokaklarda Sok Ayrilik 18 Yil Sonra Veda Ediyor-1ORHAN OĞUZ VEDA EDİYOR

Tam 18 sezon boyunca efsane dizi Arka Sokaklar’ın yönetmen koltuğunda oturan Orhan Oğuz’un veda ettiği açıklaması geldi. Yapım ekibinden yapılan açıklamada yönetmen Orhan Oğuz’un vedası duyurulurken ünlü yönetmene teşekkür edildi. Açıklamada; ’18 sezon boyunca Arka Sokaklar dizimizi yöneten hepimizin hocası, duayen Orhan Oğuz’a emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.’ ifadelerine yer verildi. 

Arka Sokaklarda Sok Ayrilik 18 Yil Sonra Veda Ediyor-2