Tam 18 yıldır ekran macerasını sürdüren efsane dizi Arka Sokaklar bu akşam sezon finali yapıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla herkesi ekrana kilitleyen sevilen dizinin sezon finali tanıtımı merak uyandırmış ve Hüsnü’nün vurulması ‘Hüsnü Çoban öldü mü?’ sorularını da beraberinde getirmişti. Arka Sokaklar dizisinin sevilen karakteri Hüsnü Çoban’ın vurulmasının ardından karakterin ölüp ölmeyeceği merak edilirken arama motorlarında da dizide Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağına dair sorulara yanıt aranmaya başlandı.

HÜSNÜ VURULUYOR

Bu akşam 18. sezonunu noktalayacak olan Arka Sokaklar dizisi yoluna 19. sezonuyla devam edecek. Dizinin bu akşamki sezon finalinde en çok merak edilen ise Hüsnü Çoban’ın akıbeti oluyor. Hüsnü Çoban, Tefo’nun adamları tarafından vuruluyor. Hüsnü’nün vurulmasının ardından Arka Sokaklar izleyicisi de ‘Hüsnü Çoban öldü mü, Hüsnü ölecek mi?’ sorularına yanıt aramaya başladı. 

Şeyma Subaşı yatak pozuyla olay yarattı! Görenler çıplak mı diye sordu Şeyma Subaşı yatak pozuyla olay yarattı! Görenler çıplak mı diye sordu

Arka Sokaklar Husnu Coban Oldu Mu Ozgur Ozan Arka Sokaklardan Ayriliyor Mu-1ÖZGÜR OZAN DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Arka Sokaklar dizisinde tam 18 sezondur Hüsnü Çoban karakterine hayat veren ünlü oyuncu Özgür Ozan, başarılı performansıyla göz doldurmuş ve Hüsnü Çoban karakterini herkese sevdirmişti. Dizinin sezon finalindeki vurulma sahnesi ve Rıza Baba ve ekibinin Hüsnü’ye doğru panikle koşması akılları karıştırdı. İzleyiciler, ‘Özgür Ozan diziden ayrılıyor mu?’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Hüsnü Çoban’ın dizideki akıbeti ve yeni sezonda diziye devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor.