Müzik, şüphesiz hayatın bir parçasıdır. Kasetler, CD çalarlar, MP3 çalarlar ve Walkman'ler ile müzik dinlerken, bunlar akıllı telefonların ortaya çıkmasıyla neredeyse tüm hikayeydi. Artık müzik dinlemek için cep telefonlarımızı ve genellikle interneti kullanıyoruz. İnternet olmadığında müzik dinlemek zor olabilir. Bu yüzden Android cihazımıza müzik indirme uygulamaları üzerinden ücretsiz müzik indirmek ve internetin olmadığı zamanlarda dinlemek mantıklıdır.

1. Myt Müzik

Bu uygulama ile Youtube'daki tüm müzikleri indirmek mümkündür. Uygulamanın birçok farklı versiyonu bulunsa da en çok indirilen MYT müzik uygulamasıdır. Diğer sürümler Mp3, mp4, whatsapp ile müzik paylaşma gibi farklı seçenekler sunar.

2. Deezer

En iyi Android müzik indiricilerinden biri olan Deezer ile internet olmadan müzik dinleyebilirsiniz. Kendi çalma listenizi oluşturabilir ve tarzınıza göre önerilen şarkıları keşfedebilirsiniz. Canlı radyo özelliği de vardır. Bu nedenle ayrı bir radyo uygulaması indirmek gerekli değildir. İnternet kullanmadığı için yük de tüketmez.

3. Spotify

Yerli ve yabancı müzik kütüphanesinin genişliği nedeniyle dikkat çeken bir uygulamadır. Müzik indirmenin yanı sıra zengin kitaplığınızdan dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Tarzınızı ve sanatçınızı seçerek ve kendi çalma listenizi oluşturarak yeni müzikler keşfedebilirsiniz.

Muğla Milas'ta 'süreç yönetim sistemi' faaliyette Muğla Milas'ta 'süreç yönetim sistemi' faaliyette

4. Tubidy

Ücretsiz bir uygulamadır, kullanımı kolay ve internetsizdir. Bu sayede herkes tarafından sevilir ve kullanılır. Şarkının adı veya youtube linki ile indirmek mümkündür. Android, en iyi müzik indiriciyi arayanlar için yıllardır en iyi seçenek olmuştur. Hem Android hem de ios kullanıcıları tarafından kullanılır. Hem bir uygulama hem de programın bir versiyonu olan kullanıcılar bu uygulamayı farklı şekillerde kurabilirler.

5. Ses Bulutu

Dünya çapında sevilen ve kullanılan bir uygulamadır. Uygulama kitaplığı sürekli güncellenir. Her türden ve dünyanın her yerinden müziğe ulaşmak mümkün. Daha çok yabancı müzik dinlemeyi tercih edenler için iyi bir seçenek.

Android için en iyi müzik indirici sayesinde, anında müzik indirebilir ve müzik çalar üzerinden dinlemeye devam edebilirsiniz.