Adriana Lima'nın 15 yaşında ki kızı model oluyor Adriana Lima'nın 15 yaşında ki kızı model oluyor

Özel hayatı, sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettirmeyi başaran ünlü oyuncu şimdi de Rus annesi ile gündem oldu. Alina Boz'un Rus annesi Olga'yı gören herkes oldukça şaşkın. Paramparça, Sevda'nın Bahçesi, Vatanım Sensin, Elimi Bırakma, Maraşlı ve Bir Peri Masalı gibi birçok başarılı projede yer alan güzel oyuncu Alina Boz son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmek bilmiyor.

Alina Bozun Annesini Gorenler Saskin-1

“ANNE DEĞİL ABLA”
Uzun süredir ekranlardan uzak olmayı tercih eden Alina Boz, 2023 yılının Aralık ayında işletmeci Umut Evirgen ile nikah masasına oturmuştu. Şimdilerde hamile olduğu ileri sürülen güzel oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Her gönderisi binlerce beğeni ve yorum alan ünlü oyuncu bu defa Rus annesi Olga ile pozlarıyla magazin gündeminde yer aldı. Boz'un annesini görenler 'annesi değil ablası gibi', 'güzelliğin nereden geldiği belli', 'güzellik genetikmiş' şeklinde yorumlar yaptılar.

Alina Bozun Annesini Gorenler Saskin-2

ALİNA BOZ KİMDİR?
Alina Boz 14 Haziran 1998'de Rusya'nın başkenti Moskova yakınlarında kırsal bir kasabada hayata gözlerini açmıştır. Annesi Rus, babası ise Bulgaristan göçmeni bir Türk olan Alina Boz, ilkokula başlayana kadar Rusya’da kalmıştır. Ailesinin işleri sebebiyle Türkiye’ye dönüş yapan Alina Boz yedi yaşında İstanbul’a gelmiştir, Türkçe öğrenmiştir ve ilkokulu burada okumuştur. Özel Gökjet Havacılık Lisesi Kabin Hizmetleri Bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazandı.