Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un Kulüpler Birliği Vakıf Başkanlığı’nı bırakacağı iddia ediliyor. Ali Koç’un görevi bırakmasının ardından yeni başkanın kim olacağı merak edilmeye başlandı. Yeni sezonda Kulüpler Birliği Başkanı olarak görev üstlenmeyeceği belirtilen Koç’un eğer aday olursa Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’ı destekleyeceği de iddialar arasında.

ALİ KOÇ KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ BIRAKIYOR

Okan Buruk’tan Süper Kupa sitemi! Maçın oynanacağı stadı duyunca açtı ağzını yumdu gözünü Okan Buruk’tan Süper Kupa sitemi! Maçın oynanacağı stadı duyunca açtı ağzını yumdu gözünü

Geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı için Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasında büyük bir rekabet yaşanmış ve bu heyecan dolu yarışın galibi Ali Koç olmuştu. Yeniden Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı seçilen Ali Koç’un Jose Mourinho transferi ise dünya spor basınında büyük ses getirmişti. Fenerbahçe’de yeni sezon için hazırlıklar aralıksız devam ederken sarı lacivetli kulübün başkanı Ali Koç ile ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre Ali Koç, yeni sezon öncesinde yapılacak olan Kulüpler Birliği Başkanlık seçiminde aday olmayacak.Ali Koç’un Kulüpler Birliği Başkanlığı görevini bırakacağı öne sürülürken yeni sezonda kimin başkan olacağı merak ediliyor.

Ali Koc Gorevi Birakiyor Yeni Sezonda Baskanlik Gorevine Devam Etmeyecek-1HASAN ARAT’I N İSMİ GÜNDEMDE

Ali Koç’un yeni sezon için Kulüpler Birliği Başkanlığı’na aday olmayacağını diğer kulüp başkanlarına da ilettiği aktarılan bilgiler arasında yer alırken diğer kulüp başkanlarının ise Ali Koç’un göreve devam etmesini istediği fakat Koç’un görevi bırakma konusunda kararlı olduğu belirtiliyor. Kulüpler Birliği’nin yeni başkanının kim olacağı merak edilirken eğer aday olursa Ali Koç’un destekleyeceği ismin Beşiktaş Başkanı Hasan Arat olduğu öğrenildi.