Uzun senelerdir sadece siyah renk kıyafetler giyen Acun Ilıcalı'nın beyaz gömlek giydiği gören sosyal medya kullanıcıları "Beyaz gömlek giyildiyse gönlünü kaptırmış demek" şeklinde yorumlar yapıldı. Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmek bilmiyor. Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra kendisinden yaşça küçük Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başlayan Acun Ilıcalı, sevgilisinin doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi.

Acun Ilicalidan Sevgilisine Dogum Gunu Surprizi-2

Gelinim Mutfakta yarışmasına Gelin Evi’nden transfer! Yeni sezon için geri sayım başladı Gelinim Mutfakta yarışmasına Gelin Evi’nden transfer! Yeni sezon için geri sayım başladı

TEKTAŞ YÜZÜĞÜ DİKKAT ÇEKTİ
Altunkaya ile baş başa yemeğe çıkan Acun Ilıcalı, 14 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından sevgilisiyle bir fotoğrafını yayınlayarak "Nice mutlu yaşların olsun, gözlerin hep böyle gülsün. Devamını biliyorsun zaten" notunu yazdı. Altunkaya'nın gösterişli pastası dikkat çekerken uzun senelerdir sadece siyah renk kıyafetler giymeyi tercih eden Acun Ilıcalı'nın beyaz gömlek giymesi herkesi oldukça şaşırttı. Diğer  yandan Ayça Çağla Altunkaya'nın parmağındaki büyük tektaş yüzük de dikkat çeken detaylardan oldu.

Acun Ilicalidan Sevgilisine Dogum Gunu Surprizi-1
AYÇA ÇAĞLA ALTUNKAYA KİMDİR?
Ayça Çağla Altunkaya, 2 Temmuz 1999 yılında Yalova'da hayata gözlerini açtı. Nişantaşı Üniversitesi'nde Hemşirelik bölümünden mezun olan Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı'nın sevgilisi. Basketbola ilgi duyan Altunkaya, okul zamanında amatör olarak basketbol takımında da yer aldı. Sosyal medya paylaşımları ile ve Acun Ilıcalı ile yaşadığı birlikteliği ile gündeme gel-meye devam ediyor. Magazin medyasında ilk kez, Acun Ilıcalı'ya ait sürat teknesinde çekilen fotoğrafla gündeme gelen Çağla Ayça Altunkaya, 31 Aralık 2020 günü yayınlanan 'O Ses Türkiye' yılbaşı özel bölümünün ardından çekilen fotoğraf karesinde yer almıştı.