Türkiye'de ekonomik anlamda yaşanan büyük kriz en çok Market fiyatlarında kendini hissettirmeye devam ediyor. Özellikle Korona virüs pandemisi ile birlikte artan hijyen ihtiyacı, tuvalet kağıdı ve kağıt havlu gibi ürünlerin fiyatını rekor düzeyde arttırmıştı. O sebeple birçok Vatandaş da indirimli satış yapan Market Zincirlerini araştırıyor. Tuvalet kağıdı ve kağıt havlu fiyatlarına indirim sürprizi geldi. 32'li tuvalet kağıdı Mega indirime girdi. Peki tuvalet kağıdı indirimi hangi markette? En ucuz tuvalet kağıdı hangi markette satışta?

MİGROS'TAN MEGA İNDİRİM FIRSATLARI

Son dönemlerde yaptığı indirim kampanyaları ile dikkat çeken Migros Market bu defa tuvalet kağıdı fiyatlarına Mega indirim uyguladı. Migros marketin yeni indirim listesinde 32'li tuvalet kağıdı fiyatları dibe çekildi. Aynı zamanda birçok farklı markaya ait 16'lı 8'li tuvalet kağıdı ve kağıt havlu fiyatlarında da indirim fırsatı var. İşte Migros'un yeni indirimli fiyat listesi:

32 Viva tuvalet kağıdı 149,95 TL

16'lı Sofia tuvalet kağıdı 169,95 TL

12'li Papia Biocare tuvalet kağıdı 169,95 TL

32'li Solo bambu katkılı tuvalet kağıdı 179,95 TL

32Li Tuvalet Kagidi Mega Indirimde Acele Eden Yakalar

16'lı Papi Biocare Tuvalet kağıdı 199,95 TL

16’lı Papia Platinum tuvalet kağıdı 199,95 TL

Selpak tuvalet kağıdı 16'lı 199,95 TL

Affiliate uygulamaları web sitelerinde neden iyidir? Affiliate uygulamaları web sitelerinde neden iyidir?

40’lı Solo bambu katkılı tuvalet kağıdı 224,95 TL

32’li Süper Maylo tegv tuvalet kağıdı 239,95 TL

MİGROS'TA İNDİRİM 3 GÜN GEÇERLİ

Migros'un yeni indirim kampanyası kısa süreliğine başladı. Hesaplı ve ekonomik alışveriş yapmak isteyenlerin en yakın Migros mağazalarına en kısa sürede uğramaları gerekiyor. Aynı zamanda Migros marketin Sanal Market uygulaması üzerinden de Siparişlerinizi indirimli olarak verebilirsiniz.