Ziraat Bankası Duyuru Yaptı ve Nakit İsteyen 18 Yaş Üzerinde Olanlara 100.000 TL Hazırladı! Başvuru Nasıl Yapılır? Son dakika haberi ile sizlerle nakit kredi kampanyasını unutacağız. Kredi notu ve kredi sicili uygun olan kişiler 100 bin TL kredi başvurusu yapılacaktır. 

Ev almak isteyenler buraya koşsun! Yeni dönem başlıyor şartlar tek tek açıklandı Ev almak isteyenler buraya koşsun! Yeni dönem başlıyor şartlar tek tek açıklandı

ZİRAAT BANKASI kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız, Başvuru numarasına ödeme verilecektir. Kredi alacak kişiler için 100 bin TL kredi düşük faizli olarak 18 yaş üzerinde olacaktır. TC vatandaşlarına verilecek olan bu kredileri duyuru olarak hesaplarınıza atacaksınız. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır? 

En yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesi ile birlikte kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Başvuru şartları uygun olanlar bankaya giderek kimlik ve gelir belgesi ile birlikte kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Acil para ihtiyacınızı gidermek için bu bankadan ayrıca MOBİL uygulamadan da kredi verilmektedir. Yüksek limitli krediler Ziraat Mobil uygulamasından verilebilir.