Ziraat bankası tarafından başlatılan bu yeni kredi kampanyasında, Başvuru şartlarına uygun olan herkes için uygun faizlerle kredi ödemeleri devam ediyor. 24 ay vadeye kadar 55000 TL kredi ise bu kredilerin en cazip olanı. Hem düşük faizlerle hem de başvuru yapan kişilerin gelirine göre onay alan bu kredi devlet destekli olarak ödenecektir.

Ziraat bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişiler ay sonuna kadar başvuru yaparak ne kadar onay aldıklarını görebileceklerdir. Ziraat bankası üzerinden kredi alacak olan kişiler bu kredileri Mobil uygulamadan da kolayca alabileceklerdir. Ziraat bankası üzerinden başvuru yapmak için 18 yaş üzerinde olmanız ve düzenli bir gelirinizin olması gerekmektedir. 

Emekliye Büyük Cumhurbaşkanı Müjdesi! İLAVE ZAM İçin Son Kararı Verdi Emekliye Büyük Cumhurbaşkanı Müjdesi! İLAVE ZAM İçin Son Kararı Verdi

Ziraat Bankası, kamu bankası olarak düşük faiz oranlarıyla kredi verme avantajı sunmaktadır. Ziraat Bankası, en az 6 ay sigortalı olan ve kredi sicili uygun olan müşterilere maaşlarına göre 55.000 TL'ye kadar kredi vermektedir. Ancak icralık veya avukatlık durumu olan müşteriler kredi onayı alamazlar. Emekli olanlar ise maaşlarını bu bankadan almıyorlarsa bu krediye başvuramazlar. Çalışanlar ise en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirler. Bu kredilerde 24 aya kadar vade seçeneği sunulur ve 3 ay erteleme imkanı bulunur.