Oyunculuğu bırakıp yoga konusunda uzmanlaşan güzel oyuncu hareketleriyle de sınırları zorlamaya devam ediyor. Bir döneme damgasını vuran Deli Yürek dizisinin başrollerinden biriydi. Şimdilerde ise bambaşka bir hayata yönelmeyi tercih etti.

Zeynep Tokustan Sinirlari Zorlayan Hareketler-1
Kenan İmirzalıoğlu ile başrollerini beraber paylaştığı Deli Yürek dizisiyle geniş kitlelere ulaşmayı başaran Zeynep Tokuş oyunculuğu bıraktı, sakin ve huzurlu bir hayatı tercih etti. 2011 yılında üniversite aşkı Erdem Yılmaztürk ile nikah masasına oturduktan sonra televizyon dünyasına veda eden Zeynep Tokuş, kariyerine yoga eğitmeni olarak devam ediyor. Başarılı isim bu konuda o kadar iyi ki sosyal medyada verdiği her pozda adeta sınırları zorluyor. Yaptığı zor hareketler ile beğeni toplamaya devam eden Zeynep Tokuş, son haliyle de takipçilerinden beğeni topluyor. Zeynep Tokuş adeta yıllara meydan okuyan isimlerden bir. Deli Yürek'in Zeynep'ini görenler oyuncuya "Resmen gençleşiyor" şeklinde yorumlar yapıyor.

Filiz Akın'dan seneler sonra gelen itiraf; sevişme sahnesi… Filiz Akın'dan seneler sonra gelen itiraf; sevişme sahnesi…

Zeynep Tokustan Sinirlari Zorlayan Hareketler-2
ZEYNEP TOKUŞ KİMDİR?

Zeynep Tokuş, 1977, Ankara’da dünyaya gelmiştir, Türk sinema ve dizi oyuncusudur. 1998 Star TV Güzellik Yarışması'nda birinci oldu. 1999 yılında Deli Yürek adlı dizide Zeynep rolünü canlandırarak oyunculuğa adım atmıştır. Yazgı (2001) filmindeki rolüyle 13. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"nü kazanmıştır. Ünlü dizi çocuklar duymasında Meltem karakterini bir süre Pınar Altuğ yerine canladırdı (2014) . 2007 yılında katıldığı Buzda Dans adlı yarışmada birincilik elde etmiştir.