Berna Canbeldek Aleyna Kalaycıoğlu için demediğini bırakmadı! Survivor bitti kavga bitmedi Berna Canbeldek Aleyna Kalaycıoğlu için demediğini bırakmadı! Survivor bitti kavga bitmedi

Ünlü isim adını kullanarak hesap açanlar hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. Delikanlım, Çabuk Olalım Aşkım, Hastayım Sana, Çat Kapı gibi birçok şarkıyla büyük hayran kitlesine ulaşmayı başaran Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekti.

Yildiz Tilbe Biktim Artik Diyerek Isyan Etti-1Yıldız Tilbe, adını kullanarak sosyal medya hesapları açanlara karşı kayıtsız kalmadı. Sanatçı, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamayı X hesabından paylaştı.
“BIKTIM USANDIM”

''Bir süredir müvekkilimiz Sayın Yıldız Tilbe adına farklı kişiler tarafından adeta onun sosyal medya hesabıymış gibi algı yaratılarak kötü niyetli, yanıltıcı, yıpratmaya yönelik ve tepki çekecek nitelikte görüş, düşünce ve duygu paylaşımları yapan sahte hesaplar tespit edilmiş olup bunlar hakkında ilgili makamlara yasal başvurular ve suç duyuruları tarafımızca yapılmıştır. Bu konuda Yıldız Tilbe sevenlerinin, takipçilerinin ve duyarlılığı olan vicdan sahibi halkımızın hassasiyet göstermesini, gerekirse sosyal medya şikayet yolunu kullanmalarını, sadece mavi tikli 2.1 milyon takipçinin olduğu Instagram hesabına ve yine aynı şekilde yaklaşık 4.9 milyon takipçinin olduğu X (Twitter) hesabına itibar edilmesini, bu iki gerçek sosyal medya hesabı dışında diğer sahte hesaplardaki hiçbir duygu, düşünce, yorum ve beyanın müvekkilimizden sadır olmadığını, bu cihetle yasal olarak hiçbir bağlayıcılığının ve sorumluluğunun da kabul görmeyeceğini önemle beyan eder saygılarımızı sunarız” ifadeleri kullanıldı. Adına sahte hesaplar açanlara tepki gösteren ünlü şarkıcı "Bıktım adımı soyadımı kullanan, pis düşüncelerini, benmiş gibi yazan, önüne gelene ağız dolusu saydıran, çakma Yıldız Tilbe hesaplarından, usandım. Kim olduklarını bilmiyorum, niyetleri kendilerini bulsun inşallah" şeklinde konuştu.