YENİ GÜNCEL LİSTE! Emekliye Ekstra Ödeme: 15.000 - 17.500 - 18.000 TL Yatacak.

Türkiye’deki milyonlarca emekli maaş zamlarını öğrendikten sonra bu defa da promosyon ödemelerine gözünü çevirdi. Emekli ve memur maaşlarına yapılan zamlar kesinlik kazanırken emekli promosyon ücretleri ile ilgili de bankalar harekete geçti. Bir çok bankada promosyonlar güncellenmeye başladı. Aynı zamanda bankalar emekliye promosyonu yanında ücretsiz havale ve EFT, düşük faizli kredi, Aidat kredi kartı kullanımı ve özel sağlık Sigortası gibi avantajlar da sünüyor. Peki hangi bankalar en yüksek promosyon veriyor? Temmuz 2024 yeni güncel promosyon listesi ve en yüksek promosyon veren bankalar haberimizde…

Temmuz 2024 Zammi Yeni Zamli Evde Bakim Maasi Ve Engelli Maasi Belli Oldu 2

BANKALAR TEMMUZ AYI PROMOSYON ÜCRETLERİNİ GÜNCELLEDİ

Milyonlarca emekliliğin yararlandığı maaş promosyon ücretleri temmuz ayında güncellendi. Bankalardan emekliye önemli bir jest geldi. Artık daha yüksek promosyon almak mümkün. Özel bankalarda promosyonlar adeta uçuşa geçerken kamu bankalarında da gayet cazip teklifler var. Bankaların promosyon yarısının iden iyiye kızıştığı bugünlerde tek şart emekli maaşınızı üç yıllığına seçtiğiniz bankaya taşımak ve maaş taahhüdünde bulunmak. Bu taahhüdü veren emekliler anında promosyon fırsatından yararlanabiliyor.

TEMMUZ 2024 EN YÜKSEK PROMOSYON VEREN BANKALAR

Temmuz ayında yüksek promosyon fırsatları ile öne çıkan üç banka bulunuyor. Temmuz 2024 en yüksek promosyon veren bankalar şöyle:

ING bank: 15.000 TL net promosyon ve fatura ödeme talimatına 3000 TL ek promosyon ile 18.000 TL.

Akbank: 15.000 TL net promosyon ve kredi kartı kullanımına 2500 TL chip para hediyesi ile 17.500 TL promosyon

Yapı Kredi Bankası: 15.000 TL net promosyon ve ek koşullarla 3000 TL ek promosyon.

Fransız otomobil markası Türkiye'ye çıkarma yaptı! Temmuz kampanyası piyasayı karıştırdı; 650 bin... Fransız otomobil markası Türkiye'ye çıkarma yaptı! Temmuz kampanyası piyasayı karıştırdı; 650 bin...

Albaraka Türk: 15.000 TL net promosyon ve ek olarak 16.000 TL’ye varan faizsiz emekli kredisi.

Temmuzda Zam Yagmuru Sigara Tiryakileri Cok Uzulecek Fiyatlar Artti-2

EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Emekli promosyon başvurusu yapmak çok kolay. Artık banka şubesine bile gitmeye gerek yok sadece mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden promosyon başvurusu için form doldurabilirsiniz. Ya da TÇ kimlik kartınızla birlikte seçtiğiniz bankanın şubesine giderek de promosyon başvurusu yapabilirsiniz.

EMEKLİ PROMOSYONLARI ARTACAK MI?

Diğer yandan son günlerde emekli promosyon ücretlerinin güncelleneceği yönünde de iddialar gündemde. Emekli promosyonlarına artış yapılması durumunda 20.000 TL’ye kadar yükseleceği konuşuluyor. Bankaların Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapacağı refah payı zammı açıklamasını beklediği de gelen iddialar arasında.