banner74

banner75

Babanıza Yakışacak En Güzel Hediyeler Saat&Saat Mağazalarında

Saat&Saat, bir dağ gibi her zaman arkamızda duran babalarımızın gününü özel bir film ve mağazalarında indirimli ürünlere ek yüzde 20 indirim fırsatıyla kutluyor.

YAŞAM 11.06.2021, 14:20
Babanıza Yakışacak En Güzel Hediyeler Saat&Saat Mağazalarında

Dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, Babalar Günü’nü sosyal medya kanallarından yayınlanan özel bir film ve kampanyayla kutluyor. Saat&Saat Babalar Günü’ne özel hazırlanan filmde, babalarımızın her koşulda sonsuz sevgisi ve gücüyle dağ gibi arkamızda durduğuna vurgu yapıyor.  Saat&Saat ilk kahramanı babasına benzersiz bir hediye vermek isteyenler için her zevke uygun binlerce modelin yer aldığı eşsiz bir koleksiyon sunuyor. Üstelik bu birbirinden özel hediyeleri 11-20 Haziran tarihleri arasında www.saatvesaat.com.tr adresinden veya Saat&Saat mağazalarından indirimli olarak satın almanız da mümkün. Dünyaca ünlü markaların saat ve bileklik gibi şık aksesuarların yer aldığı koleksiyonlarında indirimli ürünlere ek yüzde 20 indirim avantajı babasını mutlu etmek isteyenleri bekliyor.                                                                                                                 

Saat&Saat hakkında: 

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise Jacques Philippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Guess, Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

Yorumlar (0)