Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı Yargı dizisi Pazar akşamlarının en sevilen ve yakından takip edilen yapımı olmuştu. Tam 3 sezon boyunca izlenme rekorları kıran dizinin final kararı alması izleyiciyi bir hayli üzmüştü. İzleyiciden ‘Yargı bitmesin’, ‘Yargı dördüncü sezon da olsun’ talepleri geldi ancak sevilen dizi geçtiğimiz Mayıs ayında ekrana veda etti. Fenomen diziyle ilgili sevindiren bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre dizi, yeni sezonla birlikte ekrana geri dönecek.

Gonca Vuslateri setlere geri dönüyor Gonca Vuslateri setlere geri dönüyor

YARGI GERİ DÖNÜYOR

Hem oyuncu kadrosu hem de konusuyla tam 3 sezon boyunca Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan Yargı dizisi her bölümüyle izleyiciyi heyecanlandırdı. Soluksuz izlenen yapımın final bölümü de büyük ses getirdi ve çok beğenildi. İzleyicinin gözyaşları içinde veda ettiği Yargı dizisi ile ilgili yeni gelişmeler var. Yargı’nın yeniden ekranlara dönüş yapacağı öne sürülüyor. Dizinin tekrar bölümleriyle Kanal D ekranlarında olması bekleniyor.

Yargi Dizisinden Sevinc Cigliklari Attiracak Mujde Yeni Sezonda Geri Donuyor-1YARGI’NIN TEKRAR BÖLÜMLERİ YAYINLANACAK

Yargı dizisinin tekrar bölümleriyle Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenirken dizinin sezonun başlamasından itibaren tekrar bölümleriyle yayında olacağı belirtiliyor. Ancak dizinin tekrar yayınlanacak olan bölümlerinin hafta içi her gün mü yoksa haftalık olarak mı ekrana geleceği henüz belli değil. Henüz yayın takvimi ile ilgili bir açıklama gelmedi.