Daha önce Twitter ismiyle kullanılan ve Elon Musk’ın platformu satın almasının ardından ismi ‘X’ olarak değiştirilen dünyaca ünlü sosyal medya platformu yaygın şekilde kullanılıyor. Dünya gündemi X’te takip edilirken Türkiye’de de çok sayıda kullanıcısı bulunuyor. Bilindiği gibi X’teki ‘beğen’ butonunun simgesi kalp. Şimdi bunun yanına bir de ‘beğenmeme’ butonu geliyor ve onun simgesinin ‘kırık kalp’ olacağı belirtiliyor.

BEĞEN BUTONUNUN YANINA BEĞENMEME BUTONU GELİYOR

Twitter adıyla uzun süre kullanılan ve Elon Musk sonrasında ismi X olarak değiştirilen sosyal medya platformunda gündemin sıcak başlıkları yer alırken çok sayıda da paylaşıma yer veriliyor. Sosyal medya platformları arasında en hareketlisi olan X’e yeni bir özellik geliyor. Halihazırda var olan like (beğenme) butonunun yanına dislike (beğenmeme) butonu geliyor. Yeni özelliği duyan X kullanıcıları şimdiden meraklandı.

TÜRKSAT 6A Uydusu İçin Geri Sayım Başladı: Fırlatma Tarihi Açıklandı TÜRKSAT 6A Uydusu İçin Geri Sayım Başladı: Fırlatma Tarihi Açıklandı

Xe Yeni Ozellik Geliyor Begenmeme Butonunun Simgesini Gorenler Sasiracak-1SİMGESİ KIRIK KALP OLACAK

X’e gelecek olan yeni özellik beğenmeme butonu ile ilgili detaylar aktarıldı. Yeni özelliğin henüz test aşamasında olduğu belirtilirken beğenmeme butonuyla ilgili küçük bilgiler de sızdı. Gelen bilgilere göre simgesi kalp olan beğen butonunun yanına kırık kalp simgesi eklenecek ve bu kırık kalp simgesi beğenmeme butonu olacak. Söz konusu beğenmeme butonu video paylaşım platformu olan YouTube’de bir süredir yer almakta.