Simge Sağın Icardi itirafıyla ses getirdi! Yakışıklı şarkısı… Simge Sağın Icardi itirafıyla ses getirdi! Yakışıklı şarkısı…

Fenerbahçe'nin eski kalecisi ve Hatayspor'un eski teknik direktörü olan Volkan Demirel, 2010 senesinde oyuncu eşi Zeynep Demirel ile nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinden 2 kız çocuğu olan ve mayıs ayında boşanma iddiasıyla gündem olan çiftten bebek müjdesi geldi.

Volkan Demirel Ve Esinden Bebek Mujdesi-1

Muhabir Online'da yer alan bir habere göre, Zeynep Demirel 3. kez anne olacağı iddia edildi. Demirel'in geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımda göbeğinin belirginleşmesi de dikkatlerden kaçmadı. Dün 35. yaşını kutlayan ünlü isim "Bu defa hiç olmadığım kadar karışık, hiç olmadığım kadar dalgalıyım. Öyle bir yerdeyim ki, çok sorguladığım için mi sert cevaplar alıyorum yoksa zaten bildiğim soruların cevapları mı bunlar bilmiyorum. Bildiğim, ne yaparsan yap, hayatta olması gerekenin olduğu. İlahi kudretin senaryosu biz fanilerin öngördüğünden farklı çoğu zaman. Bir kayıp bir doğuşa, bir soluş bir açışa karşı dengede hayatta. Evet 35 oldum, gökyüzünün başka rengi de varmış, taşın sert olduğunu geç fark etmişim ve bir yanımız yaprak dökerken, bir yanımız bahar bahçe olabilirmiş" şeklinde konuştu.

Volkan Demirel Ve Esinden Bebek Mujdesi-2

BOŞANACAKLARI KONUŞULMUŞTU
Geçtiğimiz mayıs ayında Volkan ve Zeynep Demirel çiftinin boşanacakları iddiası gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Fakat çift bu haberlerin sonrasında sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğrafla, yalanlayarak "Bazen çoğu evlilikte olduğu gibi tartışıyoruz anlaşamıyoruz. Fakat boşanma davası açtığımız yönündeki haberler doğru değil. Şu an karşılıklı sabah kahvemizi içiyoruz" ifadelerini kullanmıştı.