Tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bilgisi edinildi. Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde iki otomobilin çarpışması neticesinde aralarında sosyal medya fenomeni Enes Batur Sungurtekin'in de olduğu 4 kişi yaralandı. Cahit E. kontrolündeki otomobil, D-605 kara yolu Karasakallar mevkisinde sosyal medya içerik üreticisi Zelal Işıl Özdemir idaresindeki otomobille kaza yaptı. İhbar üzerine kaza yerine sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Unlu Fenomen Trafik Kazasi Gecirdi-1
Kazada sürücü Özdemir ile yanında bulunan, Youtube kanalındaki videolarıyla fenomen haline gelen Enes Batur Sungurtekin ile diğer otomobildeki 2 yolcu yara aldılar. Yaralılardan Özdemir ile Surguntekin, ambulansla Kocaeli Üniversitesi Hastanesine, diğer yaralılar da M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesine sevk edildi. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bilgisi aktarıldı.
ENES BATUR KİMDİR?

Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi

Sosyal medya fenomeni ve youtuber Enes Batur 9 Nisan 1998 tarihinde Ankara'da hayata gözlerini açmıştır. Enes Batur'un asıl adı, Enes Batur Sungurtekin'dir. Babası Polis, annesi ise Hemşiredir. Enes Batur, Youtube dünyasına adımı ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesiyle attı. Kısa bir süre içerisinde giderek popüler bir isim olma fırsatını yakalayan Enes Batur; oyun, komedi ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etti.